In whisky veritas 5 - Přesvědčování

26. května 2010 v 22:20 |  In whisky veritas
Část pátá: Přesvědčování

s
"Přemýšlel jsem… o tvém zájmu o Pána Zla," řekl ledabyle Malfoy po návratu ze sprchy. Přisedl si k Severusovi na pohovku a podal mu skleničku se skotskou. Opřel ruku za jeho hlavou a prohraboval se mu v mokrých vlasech.

Severus zavřel oči, zaklonil hlavu a položil ji na jeho paži. "Špatně jsi to pochopil, Luciusi," řekl a zvedl skleničku ke rtům. "Proč bych se měl zajímat o nějakého blázna, který si hraje na pána světa?" Přiblížil nos ke skleničce, přičichl a pak se napil ostrého moku.

"Četl jsi o něm… vyhledával jsi materiály… zjišťoval jsi podrobnosti… to nemůže být náhoda."

"Zajímám se o spoustu věcí. Prostě jsem jen náhodou na to narazil."

"Jestli to bylo jen náhodou, proč jsi četl dál?" nedal se odradit Lucius. Naklonil se k němu blíž a potichu řekl. "Co když má Pán Zla takovou moc… co když má tolik věrných stoupenců… že ten svět už skutečně ovládl?"

"Nesmysl. Jsou to jen báchorky, kterými se straší malé děti," zamumlal ospale Severus.

"Ne tak docela," řekl pomalu Lucius. Vyhrnul si rukáv županu na levé ruce a odhalil své předloktí.

Severus zprvu nevěřícně koukal na podivné tetování, pak mu to začalo docházet. Dobře věděl, co znamená ta vypálená černá lebka, které z tlamy vylézá had. O znamení Zla, kterým byli ocejchovaní Voldemortovi přívrženci Smrtijedi narazil v zakázaných listinách.

Bál se zvednout zrak a podívat se Luciusovi do očí a tak jen civěl na ten symbol. Mozek mu ztěžkl myšlenkami, zběsile se honícími jeho hlavou.

Hrobové ticho po chvíli přerušil Malfoy. "Jsi v šoku z toho, že jsem Smrtijed?"

"Neměl bych být?" promluvil Severus přiškrceným hlasem a konečně zvedl zrak. V černých očích se mu zračil děs. "Tušil jsem to. Ty tvé otázky… nikdy neříkáš nic jen tak náhodou."

"Máš úžasnou schopnost dát si dohromady zdánlivě nesouvisející věci."

"Proč jsi mi to neřekl?"

"Přišel bys sem do doupěte Smrtijeda, kdybys to věděl?" tázavě se na něj podíval. "Říkám ti to teď."

"A proč právě teď?"

"Pijeme skotskou. A ve whisky je pravda," pousmál se Malfoy.

Severus nevěřícně zakroutil hlavou. "Celý večer jsem ve společnosti Smrtijeda..."

"Celý večer jsi ve společnosti samých Smrtijedů, Severusi," upřesnil Malfoy.

Severus se šokovaně na něj podíval. "Co... Crabbe... Goyle... Macnair... všichni? Evan taky?"

Malfoy přikývl. "Regulus je nejmladší Smrtijed," doplnil a dopil zbytek whisky ze sklenice.

"Musím jít," řekl najednou Severus a chtěl se zvednout.

Malfoy tuto reakci očekával. Rychle mu položil dlaň doprostřed hrudi a zamáčkl ho zpátky do pohovky. "Až se uklidníš, rád bych ti řekl, co Pán zla může nabídnout svým věrným." Ruku přátelsky nechal na jeho prsou.

"Nemám zájem. Nechci nic slyšet. Chci odejít." Severus s námahou přemáhal nutkání na zvracení. Byl si téměř jist, že to není tím vypitým alkoholem.

"To nepůjde. Nepustím tě," řekl tiše Lucius a přisunul se těsně k němu. "Ještě jsem tě neměl tak, jak jsi měl ty mně." Přiblížil obličej k jeho tváři a špičkou jazyka si smyslně roztíral zbytek skotské po rtech. "Chci tě, Severusi…." zašeptal vzrušeně.

Severus se nervózně zavrtěl. "Ale já to už nechci. Situace se změnila."

"Ale chceš. Akorát to ještě nevíš," pošeptal mu Lucius do ucha. "Dopij svou skotskou, příteli."

Severus potřeboval vzpružit. Vděčně kopl do sebe celý obsah sklenice, Malfoy je obě odložil a naklonil se nad jeho tělo. Když ho chtěl políbit, Severus odvrátil hlavu. "Jdi do prdele!" odstrčil ho prudce.

"Jestli je to pozvání do té tvé, tak hrozně rád," zavtipkoval Lucius. Když viděl, že Severus vtip nestrávil, naopak, zvedl se a chtěl odejít, rychle se pokusil ho zastavit. "Počkej ještě," řekl prosebně a chytil ho za rukáv. "Než odejdeš, chci ti něco ukázat." Obejmul jeho zápěstí a odvedl vzpouzejícího se Severuse do vedlejšího pokoje, chabě ozářeného plamínky z krbu.

Povelem Lumos se celá místnost rozzářila prudkým světlem ze zlatých lamp, umístěných podél všech zdí a odhalila nebývalý přepych. Jasná záře sálala i z černé leštěné dlažby na podlaze, odrážející světla z lamp jako v zrcadle.

Severus zamrkal, oslnivé světlo ho úplně oslepilo. Stačil ještě zaregistrovat všude kolem na všech zdech i na stropě broušená benátská zrcadla a obrovskou kulatou postel uprostřed ložnice, než ho na ni Lucius naznak povalil.

"Ještě jsem nedostal to, co chci," řekl důrazně Malfoy, když ho zalehl svým tělem a silnými pažemi mu obě jeho zápěstí tvrdě přimáčkl do matrace. Nebral na vědomí jeho chabé pokusy vymanit se. "Nebraň se, Severusi. Nikdy jsem si nikoho nevzal násilím a tebe obzvlášť nechci proti tvé vůli. Záleží mi na tom."

"Tak mě pusť!" vztekle zalomcoval zápěstími Severus.

"Pustím, ale až za chvilku," řekl tiše Malfoy. Pomalu se sklonil k jeho vztekem ohrnutým rtům. Když se odvrátily z jeho dosahu, přesunul svá ústa k jeho hrdlu a špičkou jazyka našel jeho citlivé místo pod uchem. Znal moc dobře jeho tělo a věděl, co na něj platí. Líbal a laskal jeho erotogenní zóny a trpělivě čekal, až se Severuse zmocní vzrušení a touha.

Severusovo tělo se silně zachvělo pokaždé, když Luciusův jazyk našel citlivou oblast. "Pusť mě," opakoval potichu. Jeho protesty nebyly už vůbec přesvědčivé. Jeho zlostné funění ztrácelo na intenzitě a odpor vzpírajících se rukou ochaboval.

Když konečně zavřel oči a pootevřel rty, aby se mu přes ně prodraly zadržované vzdechy, Malfoy uvolnil sevření. "Teď tě pustím. Ostatní záleží na tobě." Osvobodil mu uvězněná zápěstí a lehl si vedle něj. Severus měl teď jedinečnou možnost odejít. Zůstal však tiše ležet.

Malfoy mu rozhrnul župan a naklonil se nad jeho břicho. Pokožka se zachvěla, když se jí dotkl uvolněný pramen mokrých studených vlasů. Malfoy přitiskl ústa na horké břicho a jazykem laskal okolí pupíku a proplétal se řídkými černými chloupky, vyrůstajícími kolem pupku až do slabin. Severusovi se pod jeho doteky rozechvívaly nervy hluboko pod kůží a vysílaly vzrušivé impulzy do celého těla.

Lucius přesunul jazyk na další jeho citlivou zónu ve slabinách vedle hustého porostu černých chlupů. Jeho koutky úst se nadzvedly v úsměvu, když se v těsné blízkosti jeho obličeje začal Severusův penis rychle napřimovat a šťouchat ho do oka.

Severusův odmítavý postoj trval mnohem kratší dobu, než Malfoy předpokládal. Jednoduše věděl, kam sáhnout. Spokojeně se vrátil zpátky k jeho obličeji. Severusova ruce se mu ovinuly kolem jeho krku a přitáhly ho blíž. Jeho ústa už na něj čekala, aby ho zahltila a jejich milostná předehra začala nanovo.

"Dost... dost..." Malfoy se s značným úsilím vymanil z objetí jeho paží a z uvěznění jeho úst. "Na chvilku zklidni své touhy," pousmál se. V mžiku svlékl ze sebe župan a během půl vteřiny svlékl i Severuse. Připravil si po ruce lubrikant.

Když se oba ocitli zcela nazí, naklonil se nad něj, aby mu viděl do tváře. Jeho jindy chladné ocelové oči teď planuly touhou po tom, co mu Severus pořád odepíral. Ústy se dotkl jeho bledých rtů a zašeptal. "Jsi připraven ztratit v mé posteli panictví, Severusi?"

Severus ho místo odpovědi políbil na ústa, což muselo znamenat jedině souhlas.

"Budu ohleduplný," usmál se Lucius, aby ho povzbudil. "Nebudu ti dělat nic, s čím nebudeš souhlasit," pošeptal mu do vlasů a pak si klekl vedle vysoké postele na kančí kůži.

Pokrčil Severusovy nohy a chodidla mu položil na kraj postele. Chtěl mu roztáhnout stehna od sebe, Severus ale kolena držel zatvrzele u sebe. Lucius se snažil rozehnat jeho obavy a rozptýlit ho. Nejlepší je povídat, povídat, povídat.

"Sex má spousty odstínů… může být brutální… tvrdý… a drsný… jak to preferuji já, že ano," přitom se usmál. "Ten si ale necháme na příště, pokud budeš chtít zkusit nádhernou bolest." Pomalu mu hladil břicho a boky, aby uvolnil jeho k prasknutí napjaté svaly. Hlasitým mlaskáním mu jezdil ústy po břiše. Úspěšně se mu dařilo odpoutávat Severusovu pozornost od nervozity. "Může být ale také jemný a něžný… téměř milenecký. Ten ti poskytnu za chvilku."

Severusovy svaly se mezitím uvolnily. "Teď ti ukážu rituál sexuální magie. Nech to zcela na mně, já se o tebe postarám. Garantuji ti, že na to své poprvé nezapomeneš."

Lucius začal pomalu roztahovat Severusovy nohy. Šlo to ztěžka, jako kdyby otvíral past na medvěda a musel se hodně přemáhat, aby se neusmál. Severusova kolena se pořád držela u sebe, jako kdyby proudilo mezi nimi silné magnetické pole, zabraňující jejich oddělení od sebe.

Lucius měl s ním svatou trpělivost. "Šššš…" uklidňoval ho. Položil mu ruku na břicho a jemně masíroval. "Uvolni se. Neublížím ti." Jeho uklidňující dlaň působila jako sedativum. Lucius vtěsnal hlavu mezi Severusova stehna a olizováním jeho hladkého žaludu se mu po chvíli konečně povedlo dosáhnout toho, že ohnutá kolena ležela každé na jiné straně těla. Nezdálo se, že by si to Severus vůbec uvědomoval, jeho vzdychání svědčilo o tom, že se zcela soustředil na Malfoyův snaživý jazyk.

Lucius zasouval penis do svých úst až po jeho kořen a dusil se jím, lapal po dechu, když ho nechal na vteřinu vyklouznout z úst, aby se zase vrhl po něm jako žralok po kořisti. Přitom začal zvenčí stimulovat prostatu. Jemným krouživým pohybem prstu mu masíroval G-bod na hrázi pod varlaty.

Severus tiše sténal pod náporem nepoznané slasti. Zrak upíral ke stropu a s úžasem pozoroval v zrcadle Luciusova široká svalnatá záda a jeho bílou hlavu, sklánějící se nad jeho klínem. Jeho vzrušení letělo bleskově nahoru a ucítil přicházející orgasmus.

Lucius to poznal také a nechal penis vyklouznout z úst, aby oddálil jeho vyvrcholení. Ještě zdaleka nechtěl tuto hru skončit. Počkal, až Severus vydýchá nával vzrušení a pak mu roztáhlé nohy ohnul až na hruď a podržel je. Zálibně si prohlédl Severusovy přednosti a pak sklonil hlavu. Špičkou jazyka olizoval citlivou kůži varlat a pak vzal jedno do úst a jemně ho cucal.

"Teď ti udělám něco, co jsi zaručeně ještě nezkusil. Ne že se lekneš a kopneš mě," varoval ho s úsměvem Lucius. Jazykem pomalu přecházel od varlat přes hráz až k tmavému otvoru. Jemně ho začal lechtat a olizovat. Když zjistil, že Severus neprotestuje, naopak vzrušeně sténá, šukal ho špičkou jazyka a laskal citlivá nervová zakončení v ústí otvoru.

Lucius najednou přestal a Severus otevřel oči a pohlédl na strop. Zahlédl, jak Luciusova ruka sáhla po lubrikantu. Tělem mu proběhl mráz.

"Připraven na penetraci?" zeptal se Lucius. Severus mlčky kývl.

Lucius nabral průhledný gel na prsty a opatrně vsunul dovnitř kousek kluzkého prstu, jen po první článek. Okamžitě ucítil obranné sevření svěrače kolem něj. Začal s ním otáčet a zasouvat hlouběji. Po kratičké chvíli prst klouzal bez odporu.

Bříškem prstu se dotkl jeho prostaty a zkušeně ji hladil. Začal se věnovat thajské masáži. Pracoval se zaujetím a přesností chirurga. Odměnou mu byly Severusovy slastné vzdechy na hranici výkřiků. Oči měl obrácené v sloup, čelo orosené krůpějemi potu a opojnou slastí se ocitl téměř na hranici vědomí.

Malfoyovou precizní péčí o prostatu Severus málem předčasně vyvrcholil, nebýt včasného zásahu Luciuse. Ve vteřině přerušil všechny aktivity na jeho těle a odtáhl se. "Dýchej zhluboka, Severusi," radil zkušeně a ignoroval jeho kletby a sprostá slova, směřovaná na svoji adresu.

Po chvilce vrátil prst zpátky, ale prostaty už se nedotkl. Začal ho připravovat na vstup svého penisu. Když si Severus zvykl na pocit cizího předmětu ve svých útrobách, přidal další prst a jemně s nimi pohyboval. Svaly svěrače se rozehřály a roztáhly.

Nespěchal, této fázi přípravy věnoval maximální péči. Původně úzký otvor se začal rozšiřovat. Severus blaženě vzdychal. Malfoy přidal třetí prst a začal je od sebe roztahovat. Pro Luciusovy zkušené prsty bylo otázkou několika málo vteřin, aby svaly svěrače byly dokonale uvolněné. Vytáhl prsty.

Severus pochopil, že přišel čas. Chtěl se otočit na břicho. "Ne," zastavil ho Lucius. "Chci na tebe vidět. Chci se ti u toho dívat do očí."

Malfoy se postavil a zasunul Severusovi pod zadek polštář. Naučenými pohyby přivedl svůj penis k dostatečné tvrdosti, aby mohl lehce proniknout. "Připraven?" položil fatální otázku.

Severus rozpažil ruce a v pěstech sevřel přehoz. Přikývl.

"Zastav mě, když ti cokoliv nebude příjemné," ujišťoval ho Lucius.

Namazal si žalud gelem a široce se rozkročil. Přisunul si Severusův zadek do klína a hlemýždím tempem se začal vsouvat dovnitř. "Ty mě při mém zasouvání naopak vytlačuj, půjde to líp," radil mu zkušeně. "Nejširší část žaludu je kritické místo." Dal si načas, než mu dovnitř vklouzla celá hlava žaludu až po korunu. Pak přestal.

Upřeně sledoval Severusovu reakci a byl připraven kdykoliv styk přerušit. Severus ho však nezastavil, i když z jeho tváře vyčetl bledé stíny bolesti. Lucius zasouval pomalu, opatrně, ohleduplně. Amplituda jeho pohybu byla velice nízká. Nechtěl mu způsobit víc bolesti, než bylo nutné, nebo ho poranit.

Když penis zasunul až na doraz, dal Severusovi čas vstřebat nový zážitek a seznámit se s pocitem plnosti ve svých útrobách. "Jsi o.k.?" zeptal se starostlivě.

"Úplně," usmál se Severus. Malfoy mu úsměv oplatil. "Šikovný chlapec," řekl žertovně a poplácal ho po hýždích.

Začal pomalu přirážet, svíraje jeho stehna široko od sebe a se silným vzrušením sledoval vnikání svého penisu do Severusova zadku a opojeně vnímal těsné sevření kolem erekce. Nárazy nesměřoval přímo na prostatu, ale hlouběji do útrob. Koutkem oka bedlivě sledoval Severusův obličej.

Pro Severuse to byl zcela zvláštní pocit. Ze začátku pořád propadal panice z falešného pocitu nutkání vyprázdnit se, naštěstí ten nepříjemný pocit po chvilce odezněl.

Lucius přidal na intenzitě přirážení a s potěšením zjistil, že Severus zcela propadl touze. Ve tváři se mu zračil slastný výraz a vzrušeně vzdychal. Do krve se mu začali vyplavovat hormony oxytocinu, přinášející příjemné pocity.

Lucius sledoval Severusovu tvář, zrůžovělou vzrušením a zatoužil políbit ta vzlykající pootevřená ústa. Odhodil teď už překážející polštář a posunul Severuse doprostřed postele, lehl si na jeho tělo a jeho nohy si vyložil na svá ramena. Bokama přirážel opíraje se o ruce a hleděl mu fascinovaně do zrudlé tváře, zkropené kapkami potu. Vzrušeně mu líbal lýtka.
Severus upíral oči jako zhypnotizovaný na strop a v zrcadle sledoval celou jejich soulož z ptačí perspektivy. Nic úžasnějšího v životě neviděl. Luciusova zpocená záda se vlnila nad jeho tělem, boky prudce přirážely do jeho útrob a jeho nádherný zadek se hýbal při každém pohybu jeho boků.

Lucius zrychlil pohyby pánve, ale ovládal se, aby nesklouzl do divokého, drsného sexu, ke kterému mu chyběl už jen krůček. Kapky potu z jeho čela dopadaly na Severusovu tvář. Oba se beznadějně propadali do osidel nezvladatelné rozkoše.

Severus si rukou honil trestajícím tempem svou erekci. Jeho vzdechy přešly plynule do hlasitých výkřiků, když ho pohltil extrémní pocit slasti na hranici zdravého rozumu.

O pár vteřin později se na Luciusově břiše tříštil teplý gejzír, stékající v provazcích po jeho bocích. Stimulovalo to jeho vlastní vyvrcholení, hluboko přirazil do Severusova těla a zaplnil ho přímým produktem svého chtíče. Ruce se mu podlomily a on zničeně padl na jeho dozvuky orgasmu kroutící se tělo a roztáhl ruce i nohy do stran.

Severus byl v dost nevýhodné pozici, zalehlý těžkým Luciusovým tělem, v zadku s jeho pérem, na břiše klouzačka z potu a vlastního semene. Ale všechno toto nepohodlí mu vynahradil nádherný zážitek z této nové alternativy sexu, kterou mu Lucius poskytl.

Orgasmus z análního sexu bylo něco zcela jiného, než doteď zažil, něco zcela nepředstavitelného. Dozvuky trvaly déle, než jindy a pravidelné kontrakce svalů cítil téměř celou minutu.

Bylo mu tak úžasně, že ani sám nevěděl, co ho to popadlo, když zcela spontánně objal Luciuse kolem krku a prohraboval se mu ústy ve vlasech. Odhrnul mu záplavu vlasů z lopatek a prstem mu kreslil na zpocená záda.

"Kristepane, Severusi, dohodli jsme se, že sem nebudeme tahat žádné city, probůh," zamumlal Lucius. Vůbec se ale tomu nevzpíral a dál zůstal ležet na něm.

"Ty vidíš, že bych sem něco tahal?" oponoval Severus. "Prostě jsem jen s tebou rád."

Nemohl zahlédnout, jak se koutky Luciusových rtů šťastně zvedly nahoru.Věděl ale, proč Luciuse zarazil jeho zcela nový přístup. Doteď vždy oba po orgasmu padli zničeně vedle sebe únavou a když se trochu vzpamatovali, zvedli se a šli si každý po svém. Dokonce si byl jist, že kdyby spolu spali v posteli celou noc, zaručeně by byli oba k sobě otočení zády.

Teď ale cítil potřebu dokončit nádherný zážitek ze sexu něčím neobvyklým a nenuceným - cítit blízkost toho druhého, i když už je po všem. Zahrnoval ho proto dál svými polibky a ruka mu pomalu klouzala po jeho zádech.

Lucius zhluboka oddechoval a spokojeně předl jako kočka. "Severusi… chceš to dělat zas, viď?" unaveným hlasem mu Lucius ospale říkal do ramene. "Neměl jsi ještě dost, ty mizero?" Otočil hlavu k němu a zaprosil. "Dej mi čas."

Severus se jen usmál. Když pak zvedl zrak nahoru do zrcadla na stropě, uviděl přes celá Luciusova záda v potu nakreslené znamení Zla.

*****

Severus netušil, na jak dlouho ho přemohl spánek, ale vzbudil se na Malfoyovo zavrtění. Ten měl pořád ustláno na něm. Lucius mu ovinul ruce kolem pasu, otočil hlavu na druhou stranu a pokračoval dál ve spánku. Severusova hruď plnila funkci polštáře. Severus se sám divil, jaké může mít vůbec pohodlí na jeho kostnatém těle.

Podíval se na strop. Luciusovo přitažlivé tělo leželo na tom jeho, dlouhé světlé vlasy měl rozhozené po zádech, jeho paže ho nevědomky ve spánku objímaly. Ten pohled ho podivně rozechvěl. Uvědomil si, že to nebyl jen jeho přítel a milenec, byl to jeho nejlepší a vlastně jediný přítel a nejbližší člověk, jakého měl. Pocítil silné nutkání dotknout se ho. Zvedl ruce.

Před očima se mu najednou objevil jeho cejch na levém předloktí. Nerozhodně držel paže nad jeho tělem. Po chvilce je pomalu položil a objal jeho záda. Myslel, že Lucius spí a lekl se, když najednou promluvil. "Ty se na mne nezlobíš?" řekl Lucius na půl úst, jak mu to jen obličej, rozpláclý na Severusově hrudi umožňoval.

"Ne," řekl tiše Severus.

Malfoyovi se s námahou povedlo otevřít jedno slepené oko. "Tobě nevadí, že jsi šoustal se Smrtijedem?"

"Ne."

"Takže můj hřích je mi odpuštěn?"

Krátké zaváhání. "Ano."

Lucius konečně zvedl hlavu. Jednu polovinu obličeje měl otlačenou, jak na ní spal. Nevěřícně se podíval do jeho tváře. Severus měl ale zavřené oči a z výrazu jeho tváře se nedalo nic vyčíst. Slezl z jeho těla a překulil se na záda. Severus zhluboka vydechl úlevou, když se jeho tělo konečně osvobodilo od tíhy. Malfoy vzal za cíp přikrývky a utřel si břicho. Nejdřív sobě, pak i Severusovi.

Oba chvíli sledovali v zrcadle nad sebou svá nahá těla s roztaženýma nohama a rukama a povadlými penisy v klíně, pak se rozesmáli.

"Mám v ústech jako pitevně," řekl Lucius a několikrát zamlaskal s výrazem nechuti ve tváři. Severus se snažil polknout. "Má ústa nejsou má," řekl, když zjistil, že polknout prostě nejde.

"Co jsme to vlastně v noci všechno vypili?" snažil se rozpomenout Lucius a hlava se mu náhlým zapřemýšlením málem rozpůlila. "Připadá mi, že mám místo žaludku šejkr." Severus sevřel pevně rty a tvářil se vážně, ale jeho tělo se chvělo skrývaným smíchem. Malfoy se zatvářil kysele. "Tobě je to k smíchu? Jak je tobě, co?"

Severus sepnul ruce za krkem. "Až na to, že mám zpřelámaná žebra z toho, jak jsis rozestlal na mém těle, že mi v hlavě mlátí na kovadlinu tisíc miniaturních trpaslíků, že se mi žaludek houpe jako koule při šukání, že mám v puse vyždímanou propocenou ponožku a že mě prdel pálí, jako kdybych v ní měl nacpanou feferonku, je mi úplně skvěle."

Lucius se rozesmál, až ho smíchy rozbolela bránice. "Přinesu ti něco na tvé neduhy," řekl, když se trochu zklidnil. Zvedl se a na chvíli se vzdálil. Vrátil se s dvěma skleničkami skotské a chladící nádobou s kostkami ledu.

Dvě kostky hodil do sklenice, protřepal a napil se. Chvíli v ústech vychutnával lahodně kořeněnou chuť svého oblíbeného nápoje, než s požitkem polkl. "Ta skotská mi poskytuje stejné potěšení jako sex," řekl s výrazem blaženosti Lucius. "No… téměř," rychle se poopravil.

Pak vzal do úst další lok i s ledovou kostkou. Naklonil se nad Severusův obličej a do úst mu vsunul svůj jazyk. Když se Severusovy rty studeným dotekem pootevřely, předal mu ze svých úst do jeho lok skotské a kostku ledu. Severuse příjemně zchladila a alkohol mu částečně odstranil nepříjemnou pachuť v ústech.

Lucius si podepřel hlavu do dlaně a prstem mu hladil rty. "Tak povídej, Severusi, jaké jsou tvé první pocity po odpanění?" zeptal se zvědavě.

"Uspokojivé," zašklebil se Severus. Na rtech mu pohrával jízlivý úsměv. "Tvůj výkon byl… řekl bych… ucházející."

"Ty lháři!" zaprotestoval Lucius. "Celých třicet minut jsi sténal takovou slastí, jakou jsem u tebe ještě nezažil, rozum jsi měl mimo provoz a beznadějně jsi ztratil nad sebou veškerou kontrolu. A klidně můžu tvrdit, že takový orgasmus, k jakému jsem tě dovedl, jsi neprožil za celou dobu, co spolu šoustáme. A že jich bylo," ušklíbl se.

"Dejme tomu," připustil Severus s úsměvem. "Jseš prostě dobrý, stačí ti to?"

"Služebník Pána Zla je elita ve všem, to znamená i v šukání," ušklíbl se Lucius.

"To s tím nemá nic společného. Kdybys jím nebyl, nešoustal bys líp, ani hůř."

Lucius se naklonil k jeho uchu. "To není tak jisté. Dáme si repete?" zašeptal.

"Bože… teď ne," zasténal Severus. "Myslím, že dám svému zadku den volna."

Lucius se usmál. "Fajn, zítra se mi to hodí. Důležité je, že to sám chceš. Aspoň ti už příště nebudu muset dávat do skotské afrodisiakum," uculil se Malfoy.

Severus na něj vytřeštil oči. "Ty kryso! Tys mě zne-," příval jeho vzteku zastavil Luciusův jazyk, nacpaný až po kořen v jeho ústech, že se nemohl ani nadechnout. Snažil se ho odstrčit, ale Malfoy mu zamáčkl obě zápěstí do postele. Pustil ho, až když se Severus přestal vzpírat a začal mu polibek oplácet.

"Jsi pěkný parchant, víš to?" řekl Severus, když Luciusův jazyk vyklouzl z jeho ústní dutiny. V jeho hlase už ale nebyl ani stín zlosti.

"Vím. A neříkej, že se ti to nelíbilo," povýšeně se zašklebil Malfoy. "Chtěl jsem jen vyburcovat tvou žádostivost."

"Příště mě toho laskavě ušetři. Nepotřebuji žádnou mandragoru nebo guaranu, nebo jiné svinstvo, aby se mi postavil," řekl uraženě Severus. "K povzbuzení mého sexuálního apetitu úplně postačí tvá chlípná ústa a dovádivý jazyk. To je jediné povolené afrodisiakum, pamatuj si to laskavě."

Lucius se zachechtal a přesunul se k jeho klínu. "Roztáhni nohy," požádal a když se Severus na něj překvapeně podíval, dodal. "Jen zkontroluji, jestli jsem tě v zápalu vášně neporanil."

Severus odtáhl od sebe kolena a Malfoy si klekl si mezi jeho stehna a prohlédl mu otvor. "Napoprvé to není tak hrozné," poplácal ho po hýždích. Pak vzal z nádoby kostku ledu mezi prsty, přejel s ní kolem análního otvoru a zchladil podrážděné místo. Severus pod ledovým dotekem hlasitě zasykl.

Malfoyovy rty se zvedly v širokém úsměvu. "Nebuď tak choulostivý, Severusi," zasmál se a zasunul mu kostku do těla.

"Ty hajzle!" zasyčel Severus a jeho kolena sklapla k sobě jako past.

"Ty jsi ale nějaký zhýčkaný," pobaveně řekl Malfoy. "Zmlkni a uleví se ti."

"Máš s tím osobní zkušenost, co?" řekl vztekle Severus.

"Mám s tím mraky osobních zkušeností," pochlubil se Lucius.

"Abych si kvůli té tvé promiskuitě příště opatřil ptáka nějakým ochranným kouzlem," odfrkl si Severus.

"Před chvílí ti to evidentně nevadilo," ušklíbl se Lucius. "Když jsi okusil moc, řádil jsi jako ďábel."

"Divíš se? Mít nad tebou moc je silně vzrušující."

"Líbilo by se ti mít takovou moc nad spoustou dalších lidí?" zeptal se Malfoy najednou tajemně a přesunul se z klína k jeho tváři. "Ovládat je, rozhodovat o jejich životech, řídit jejich osud..."

"Nereálná představa."

"Neřekl bych. Pán Zla tě může přes noc udělat mocným, obávaným a uznávaným." Naklonil se k němu blíž. "A za to žádá pouze věrnost a oddanost."

"Zase s tím začínáš?" převrátil Severus oči v sloup. "Nezajímá mě to. Nejsem jako ty, který se celý život ženeš za mocí a za slávou."

Malfoy se nedal jen tak odradit. "Budeš mít všechno, po čem toužíš. Moc, respekt a uznání. Budeš se moct pomstit všem, kteří ti kdy ublížili. A to jen za přísahu sloužit Pánovi temna."

"Jdi s tím k čertu." V Severusově hlase byl ale slyšet podtón skrývaného zájmu, skoro jako kdyby spíš řekl Vyprávěj mi o tom. Malfoyův citlivý sluch si toho nepatrného odstínu v hlase povšiml.

Lucius přiložil své rty k jeho uchu a naléhavě zašeptal. "Představ si, že budeš mít v ruce takovou moc, že tví nepřátelé se budou před tebou třást strachy a budou padat na kolena k tvým nohám a prosit o milost. A ty rozhodneš, jestli ti budou sloužit anebo jim zasadíš poslední ránu z milosti."

Severus fascinovaně hleděl do zrcadla na svůj rozrušený obličej. Srdce mu divoce tepalo v hrudi a ve spáncích mu hučela krev. Jakoby z velké dálky k němu doléhalo zanícené přesvědčování fanatického Voldemortova přívržence.

Ne, nesmí se nechat svést jeho argumenty, zapřísahával se. Ten frenetický šepot u svého ucha ale nešlo ignorovat. "Bojím… se toho," hledal výmluvy Severus.

Lucius postřehl, že jeho bariéry se rychle bortí. "Není proč se bát, Severusi. Jsem tvůj přítel a vždy budu stát po tvém boku. Budu s tebou, když mě budeš potřebovat. Nikdy tě neopustím. Slibuji."
Severus pomalu zavřel oči. Pod víčky se mu objevil fascinující obraz. Viděl pokořeného Pottera, bolestí křičícího a svíjejícího se v křeči na podlaze pod paprskem jeho zakázané kletby a doprošujícího se, aby ho raději zabil. Viděl podrobeného Blacka, strachy pokorně klečícího na kolenou s čelem opřeným na zem, žadonícího o milost, zatímco mu jeho noha nemilosrdně zašlapává obličej do země. Viděl svého zvrhlého mudlovského otce, vytřeštěně hledícího do jeho pomstou zastřených temných očí a úpěnlivě žebrajícího o život, než jeho hruď zasáhne smrtící kletba.

Uchvátila ho obrovská vlna satisfakce. Cítil, jak se propadá do propasti vlivu moci. Jako zhypnotizovaný otevřel oči a z úst se mu vydral blouznivý sten. "Chci mít velkou moc… chci pomstu… chci být... Smrtijedem." Poslední slovo sotva zašeptal.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.