In whisky veritas 4 - Sblížení

26. května 2010 v 22:14 |  In whisky veritas
Část čtvrtá: Sblížení

s
Hodiny na věži odbily půlnoc a rozjařená společnost se hlučně rozloučila s rokem starým a přivítala Nový rok 1977.

K ránu už byl Severus příjemně ukolébán jak množstvím, tak druhy alkoholu, kolujícím v jeho žilách. Neušlo mu, že Lucius mu přes stůl posílal vyzývavé pohledy a on mu je bohatě oplácel smyslnými gesty. Oba mlčeli, ale z očí se jim dalo přečíst jako z otevřené knihy, že by nudnou zábavu s opilými kouzelníky ihned vyměnili za vzájemné sebepoznávání.

Severuse polil studený pot, když si najednou všiml, že Narcisa jejich významné pohledy nenápadně pozoruje. Na tváři se mu objevil nepovedený provinilý úsměv a v rozpacích se rychle zvedl.

"Už odcházíte, pane Snape?" zeptala se Narcisa.

Než Severus stačil zareagovat, ozval se Luciusův panovačný hlas. "Můj host tady zůstává přes noc, drahá Narciso. Jdu mu ukázat jeho pokoj. Omluvíš nás? Přeji ti příjemný zbytek noci, miláčku." Rozloučil se s ní polibkem na čelo. Kývnul Severusovi hlavou a on ho zmateně následoval.

Vystoupali po schodech do patra a Malfoy otevřel dveře jeho pokoje. Pokynul mu rukou, aby vstoupil. "Udělej si pohodlí, Severusi. Koupelna ti je k dispozici. Až budeš hotový, rád bych tě ještě pozval k sobě na sklenku mé oblíbené skotské." Záhadně se usmál. "Mé komnaty jsou přímo proti té tvé." Přešel přes chodbu a vstoupil do dveří naproti. Věnoval mu poslední, vše říkající pohled a zmizel za nimi.

Severus se zběžně rozhlédl po pokoji. Opět žasl nad přepychem kolem, ale nezdržoval se, rychle ze sebe sundal všechno oblečení a vklouzl do koupelny. Dával si načas, chtěl Luciuse trochu potrápit čekáním, i když on sám by se už nejradši viděl v jeho náručí.

Po půl hodině konečně vypnul sprchu a oholil si tvář. Sáhl po drahé kolínské na polici, nalil kapku do dlaní a vklepal si ji do pokožky tváře a krku.

Zvažoval, jestli si má opět navléknout své společenské oblečení. Byl přece pozván na skleničku, ne na šoustání, pousmál se. Bylo by to společenské faux pas, kdyby byl Lucius oblečen na jinou příležitost, než on.

Nakonec mávnul rukou nad hromadou šatstva, pozvání stejně neskončí jinak, než v posteli. Byl si jistý, že návštěva se brzy zvrtne do divokých sexuálních hrátek a tak, aby ušetřil své oblečení před rozerváním, z praktických důvodů nakonec sáhl po županu.

Vyšel na chodbu a opatrně se rozhlédl do všech stran. "Glo... glo... glo... glória..." ozýval se zezdola vzdálený falešný zpěv opilých Smrtijedů. Severus rozklepanými prsty tiše zaťukal na dveře naproti.

Dveře se okamžitě rozletěly. "Pojď dál," uvítal ho se širokým úsměvem Lucius. Měl na sobě jen župan ve zmijozelských barvách a bosé nohy. Severusovi zacukaly koutky rtů. Lucius nezklamal, oblékl se na tu samou příležitost, co on.

Malfoy přešel k baru a do dvou skleniček nalil pravou skotskou whisky. "S ledem?" zeptal se.
"Nevím. Nikdy jsem ji ještě nepil," odpověděl Severus.

"Ani netušíš, o co přicházíš. Takže čistou," znalecky řekl Malfoy.

Severus se nenápadně rozhlédl a úžasem zamrkal. Celé malfoyské sídlo bylo honosné, ale Luciusovy komnaty byly zařízeny nadmíru okázalým luxusem a vytříbeným vkusem v kombinaci bílé barvy, zlata a kouřového skla. Jeho luxusní pokoj pro hosty se mu v porovnání s tímto zdál jako vězeňská kobka.

Lucius přistoupil k němu a podal mu sklenici. "Na dnešní setkání… a na tisíc následujících."

Přiložil sklenici k nosu, labužnicky nasál vůni sladu a ovoce a ochutnal ušlechtilý nápoj. Převaloval ho na jazyku, mazlil se s ním a vychutnával jeho nezaměnitelnou chuť. "Ne ve víně je pravda, ale ve skotské," usmál se Malfoy se záhadným úsměvem. "To je mé oblíbené rčení. A zatraceně pravdivé."

Severus přiložil sklenici ke rtům a nechal zlatý mok sklouznout do úst. Ucítil příjemnou, kořeněnou chuť. S požitkem polkl. Blahodárná tekutina stékala dolů hrdlem a příjemně hřála v žaludku. Rozproudila se mu krev v žilách. Skotská začala být i jeho oblíbeným nápojem.

Malfoy odložil skleničky a přistoupil k němu. Byl tak blízko, že Severus cítil vůni parfému z jeho kůže. Podbřiškem mu projela vlna vzrušení.

"Vyrostl jsi, Severusi," řekl tiše Lucius a pohladil mu hřbetem ruky tvář. "Vyrostl a zmužněl."

Severus zavřel oči, naklonil hlavu a nechal se hladit po tváři. Luciusova blízkost mu brala dech.
Lucius se zlehka dotkl jeho bledých rtů. "Jsi téměř dospělý." Vklouzl mu rukama pod župan, ovinul je kolem pasu a prudce přitiskl jeho tělo ke svému. Pootevřenými ústy mu měkce dýchal po tváři. "Chtěl bys v sexu vyzkoušet úplně vše?" šeptal vzrušeně.

Severus byl jako v transu. Naskočila mu husí kůže, přestože ho spalovalo sálající teplo Luciusova těla. "Musel bych mít silnou motivaci. Velice silnou," zašeptal.

"Bylo by to pro tebe dostatečně motivující mít nade mnou neomezenou moc?" pošeptal mu Lucius do ucha. Když Severus překvapeně otevřel oči, dodal. "Dočasnou samozřejmě."

"To by byla, myslím, velice podnětná stimulace," povzdechl Severus. V hlavě mu hučelo množstvím vypitého alkoholu.

Luciusovy rty mu uchvátily jeho ústa ve žhavém polibku, tak žhavém, že nebýt silných Luciusových paží, které ho pevně svíraly kolem pasu, Severus by ztratil rovnováhu. Ohromeně ucítil na sobě zvýšenou sexuální touhu a citlivější vzrušivost. Každým nervem jeho těla proběhl elektrizující pocit, rozechvěl mu svalovou tkáň a uzemnil se až v konečcích prstů na nohou.

"Chceš si zkusit moc, Severusi? Řekni, chceš?" uslyšel naléhavý šepot u svého ucha.

"Chci… ano, chci…" jako ve vytržení sténal dychtivě Severus. "Chci tě ovládat… chci o tobě rozhodovat… chci, abys prosil na kolenou…"

V pevném objetí oba padli do měkkých polštářů komfortní pohovky. Severus převzal aktivitu a začal se žádostivě sápat po Luciusově těle. Dusil ho divošskými polibky a jediné, po čem teď zrovna toužil, bylo dobýt se mu pod župan a zajmout jeho orgán.

"Počkej, počkej, počkej," lapal po dechu Lucius a odstrčil ho. "Zvolni trochu. Máme pro sebe celý den."
"Chci se tě zmocnit... slíbil jsi mi to," nedal se odbýt Severus.

"Zmocnit se někoho a mít nad někým moc je velký rozdíl, Severusi." Chytil ho za ramena a snažil se ho udržet na délku paží od sebe. "Máš se ještě hodně co učit." Lehl si pohodlně na pohovku. "Dívej se," řekl vyzývavě.

Zatáhl za pásek županu. Tkanina, kterou držel pohromadě, se rozevřela a odhalila nahá, drobnými světlými chloupky zarostlá prsa a svalnaté břicho. Malfoy položil dlaň na širokou hruď a začal se pomalu hladit. Za přimhouřenými víčky sledoval Severuse. Drsně mnul mezi prsty bradavku a druhou rukou sklouzl níž na ploché břicho.

Severusovi se zadrhl dech v krku. "Svádíš mě, jak nějaká děvka," zasténal.

Lucius se usmál a nespustil zrak z černých očí. "Klekni si," řekl hlubokým hlasem. Severus klesl na kolena do hustého perského koberce.

Malfoy si odhrnul župan. Jeho tělo se odhalilo v celé své kráse. "Dotýkej se mě," šeptal a naváděl jeho ruku.

Severus cítil, jak tvrdne. Položil dlaň na jeho horké tělo a začal hladit jeho hedvábnou pokožku. "Zatím máš spíš v moci ty mně, ty prevíte," promluvil ztěžka. "Provokuješ mě a čekáš, že po tak dlouhé době nevyteču dřív, než vůbec k něčemu dojde?"

Na Luciusově tváři se objevil nepatrný úsměv, pohrávající si s koutky jeho rtů. Severus sklonil hlavu a potrestal ho za ten jízlivý úsměv kousnutím do bradavky. Malfoy slastně zasykl a tělo se mu prohnulo. Spíš, než trest to byla pro něj odměna.

Severusova ruka sklouzla na jeho břicho. Svaly pod kůží se napínaly do tvaru polštářků při každém jeho doteku. Ruka mu pomalu zajela do Malfoyova klína.

"Probuď ho k životu," pobízel ho Lucius zastřeným hlasem.

Severus chvějící rukou obejmul částečně ztopořený penis. Stáhl předkožku a vzal do úst ochablý žalud. Snadno a lehce klouzal mezi jeho rty až do doby, kdy mu začal přímo v ústech rychle nabývat do nebývalých rozměrů. Za chvíli ho měl plná ústa.

Lucius zavřel oči a dech se mu slyšitelně zrychlil, když Severus přešel na drsnější způsob kouření. "Přestaň!" zaúpěl najednou. Severus nechal penis pomalu vyklouznout ze svých úst a sebral na jazyk průhlednou krůpěj z jeho špičky.

Malfoy zhluboka rozdýchával ustupující orgasmus. "Nechci se udělat. Ne teď." Oči měl pevně zavřené, jak se snažil nad sebou znovu získat kontrolu. "Máš neskutečně talentovaná ústa, ty mizero," sípal.

Severus se sklonil nad jeho obličej a vsunul mu jazyk mezi zuby. Lucius začal lačně sát a kapka touhy se vrátila zpátky do jeho těla. "Tvoje škola," pobaveně řekl Severus.

Malfoy se ušklíbl. "Začínám sklízet ovoce svého snažení." Několikrát se zhluboka nadechl a pak přikývl. "Můžeme pokračovat." Severus se dychtivě naklonil nad jeho erekcí.

"Ne, ne. Ptáka nech chvíli v klidu," zastavil ho Malfoy. "Je čas vyzkoušet něco nového." Sedl si, shodil ze sebe župan a odhalil skvělé tělo. Záměrně jím odpoutal pozornost Severusova obdivného pohledu od tetování na levém předloktí, které se snažil skrývat.

Lucius změnil polohu, ramena si pohodlně opřel do pohovky a bosé nohy položil na koberec. Kolena mírně odtáhl od sebe, dost na to, aby Severusovi odhalil žlábek mezi hýžděmi, ale ne zas tak, aby obnažil úplně vše.

Zúženýma očima upřeně sledoval Severuse. "Svlékni se," řekl smilně. Severus se zprudka nadechl. Ta dvě slova na něj zapůsobila jako afrodisiakum. Byla to ta nejerotičtější slova, jaká slyšel za posledních pár let. Postavil se a nechal župan sklouznout po ramenou na zem.

Lucius ho nenasytně pozoroval přivřenými víčky. "Jak jsem již řekl, vyrostl jsi." Vzrušeně si olízl rty. "Ve všech směrech." Z válejícího se županu vytáhl lahvičku lubrikantu a podával mu ji. Ocelově šedé oči upřel do jeho rozšířených černých zorniček a pozvedl jedno obočí v němém otazníku.

Severus mu chvíli hleděl upřeně do očí. Uvědomoval si, že teď nastala ta chvíle, co dnes nezbytně přijít měla. K jeho překvapení však z toho najednou neměl obavu ani strach. Naopak pohled mu neustále sklouzával na odhalené Malfoyovy přednosti a on pocítil neobvyklou touhu prozkoumat je podrobněji. Při této chlípné myšlence se zastyděl, ale v břiše mu podivně zalechtalo.

Natáhl ruku a vzal mu z dlaně lahvičku. "Nevím... nevím, co mám dělat," řekl potichu a sklopil zrak. "Ukážu ti to," uklidnil ho Malfoy. "Klekni si." Severus poklekl.

Lucius roztáhl stehna široko od sebe a Severus jen úžasem zamrkal, když se Luciusovy hýždě rozevřely. Lucius vsunul dva prsty do úst a nasliněné je strčil do svého těla. "Och," nedokázal Severus zadržet překvapený výdech, když sledoval, jak Lucius sám sebe šoustá vlastními prsty.

"Och, bože…" sténal při pohledu na Luciusův zrůžovělý obličej, lesknoucí se potem, na jeho chvějící se víčka, touhou přivřené do úzkých škvír a do běla skousnutý spodní ret. Nedokázal odtrhnout zrak od té scény.

Z ohromení ho vytrhl Luciusův chraptivý hlas. "Na co čekáš?" zasípal. "Že ti pošlu po sově osobní pozvánku?"

Severus se vzpamatoval a začal otevírat lahvičku. Malfoy mu zastavil ruku. "Teď ještě ne. Já to nepotřebuji, nejsem ze skla. Ten lubrikant je pro tebe, abys to poprvé neprožíval s bolestí." Severus naprázdno polkl.

Lucius vytáhl prsty z těla, pohodlně se zavrtal do polštářů a rozpřáhl ruce. "Pro začátek mi vsuň do zadku prst. Viděl jsi, jak jsem to dělal. Můžeš začít hned dvěma, žádné ohledy brát nemusíš." V Luciusově hlase byla slyšet nedočkavost.

Severusovi se třásla ruka jak stoletému starci. Pomalu zasunul do otvoru prostředník až po poslední kloub. Luciusovi se kromě zavření jeho víček nepohnul ani sval.

Severus otáčel prstem na všechny strany hluboko v jeho útrobách a přidal ukazovák. Jediným dalším Malfoyovým pohybem bylo našpulení rtů, když řekl: "Přidej třetí, dělej."

Severus zasunul prsteník. Odpor byl citelně větší. Severus zatlačil proti němu až na doraz. Lucius zasykl a svraštil obočí. "Šoustej mě prsty," vyslovil další přání.

Severus pomalu zasouval a vysouval prsty v otvoru. K jeho překvapení se mu to začínalo doopravdy líbit.

Malfoyova hruď se začala prudce zvedat a klesat a jeho dech ztěžkl. "Víc. Nešetři mě, sakra," zasténal Lucius a z hrdla se mu draly hlasité vzdechy, když Severus přidal na intenzitě.

"Povytáhni prsty… a dotkni se prostaty… najdeš ji hned za otvorem," přerývaně dával Malfoy další instrukce. Severus poslechl, povytáhl, našel a… přitlačil.

Lucius vykřikl bolestí, tělo se mu prohnulo v zádech a obličej mu zkřivila křeč. "Řekl jsem dotknout," vyjekl. Severus v úleku rychle vytáhl prsty.

Lucius krátkými výdechy vyfoukával bolest z těla. "Pokračuj," řekl, když se trochu zklidnil. "Trochu ohleduplněji. Míň je někdy víc," usmál se na něj s pocitem viny, že ho vystrašil.

Severus vrátil prst zpátky a tentokrát se jen opatrně dotkl malého kaštanu a pohladil ho. Překvapeně zíral, co tento nenápadný pohyb dokázal dělat s Luciusem.

Stimulací tohoto bodu se během několika vteřin přestával ovládat. Šeptal mu instrukce, ale jeho pokyny byly čím dál víc nesrozumitelnější. Hrudník se mu leskl potem, tváře zrudlé do odstínu čerstvě uvařeného raka, jeho dlouhé vlasy byly teď rozevláté jak mořské řasy a rozházené po polštářích, majestátně se tyčící penis sebou nespokojeně škubal.

Severus na malou chvíli zatoužil být na jeho místě.

Malfoy pevně sevřel svůj penis u kořene a přivřenými víčky sledoval Severuse. "Vykuř mě," zašeptal rozechvělým hlasem a olízl si vyprahlé rty.

Severus zformoval prsty do písmene C a několikrát mu s nimi přejel po celé délce penisu. Mačkal ho pevně v dlani a nad žaludem uzavřel svá ústa a sál tak intenzivně, jakoby vysával jed z rány. Prstem nadále jemně dráždil prostatu. Sledoval, jak se krůpěje potu na Luciusově břiše pohyby svalů formují do obrazců.

Lucius se ze všech sil snažil zachovat si zdravý rozum, bylo ale zřetelně poznat, že ztrácí nad sebou kontrolu a propadá se do Severusovy moci. Hlasitým sténáním se rychle blížil k hranici, kde už ani mozek nepřemýšlí. Byl už tak zatraceně blízko…

Severus opojeně sledoval svíjející se tělo pod svýma rukama a Luciusův vzrušený šepot ho přiváděl do extáze. "Severusi… bože… Severusi…"

Začínal si pomalu uvědomovat, že ho má zcela ve své moci jako pod kletbou. Jen na jeho vůli záleželo, jestli Luciuse přivede až do cíle. Rozhodnutí o Luciusově momentálním osudu měl zcela ve svých rukou. Byl silně vzrušený už jenom z toho poznání. Moc ho zcela ovládla.

Vibracemi a silnějším ztuhnutím erekce najednou ucítil, že Lucius letí k vrcholu. Stačilo ještě jedinkrát nasát a vycucnul by z něj všechno do poslední kapky.

Rozhodl se však jinak. Pohotově v poslední chvíli odtáhl ústa z jeho slabin a ještě včas stihl vytáhnout prst z análního otvoru.

Malfoy prosebně zasténal. "Severusi... pokračuj... rychle!" Hlas se mu silně zadrhal a stehna se mu chvěla jako horký vzduch ve žhavém létě.

"Ne," řekl rozhodně Severus a provokativně mu jazykem olizoval vnitřní stranu stehen.

Malfoy se opřel o lokty, aby na něj viděl. "Co?" zasyčel. "Dělej, sakra, než se mi prdel zase stáhne!" Vzteky začal mluvit vulgárně.

Severus si tu moc užíval plnými doušky. "Až já rozhodnu, že si to zasloužíš," řekl pomalu a kladl důraz na každičké slovo.

Lucius s červenou tváří, bílými rozcuchanými vlasy a vzteklým výrazem ve zpoceném obličeji vypadal téměř komicky. "Ty hajzle!" rozčarovaně zasténal a padl naznak do polštářů.

"Popros mě o to," řekl Severus s předstíraným klidem. Ve skutečnosti byl úplně opilý pocitem, že ho ovládá jako loutku. Aby poskytl Malfoyovi argument k ponížení a doprošování, dráždivě mu špičkou jazyka lízal citlivou kůži na koulích. Zrudlého penisu ani otvoru do jeho těla si však schválně nevšímal.

"Zabiju tě, Snape!" zuřil Malfoy. Dýchal trhaně jako rotvajler za horkého dne a frustrovaně si uvědomoval pomalu odeznívající příznaky orgasmu. Ztuhlé bradavky ho bolely, koule se mu bolestí vtahovaly až do těla a nevybouřený penis mu svým zuřivým pulsováním dával patřičně najevo, že potřebuje vyprázdnit. "Pokračuj… prosím," řekl téměř neslyšně.

Severus se s pocitem důležitosti naklonil nad jeho tělo. "Říkal jsi něco, Luciusi?" pronesl líně a širokým jazykem mu stíral pot z hrudi. S rozkoší si užíval pocit nadvlády nad Luciusem Malfoyem.

"Prosím… ošukej mě, Severusi…" uslyšel teď už zřetelně. Opřel se na lokty, sklonil hlavu nad jeho obličejem a černý pohled vítězně zabodl do chtíčem zastřených šedých očí. "Chtěl bys to… že ano?" vrčel jako vlkodlak hlubokým hlasem. "Řekni mi, jak moc... chci to slyšet." Vzrušením se zalykal.

"Chci to moc… chci tebe… chci tvého ptáka cítit v sobě… teď hned… prosím, pane…" Prosebná slova, šeptaná ústy Luciuse Malfoye zněla pro jeho uši jako rajská hudba. Triumfálně jak vojevůdce na vítězném poli se postavil nad něj. "Otoč se!" rozkázal a ztěžka ovládal své vzrušení z moci.

Malfoy se otočil a se stehny roztáhlými od sebe si klekl na koberec. Objal rukama měkký polštář a zabořil do něj obličej.

Severus rozrušeně pozoroval Luciusovo nahé tělo v pozici kajícníka. Chvíli mu dlaněmi hladil jemnou bílou kůži na vystrčeném zadku a poskytoval sám sobě čas na psychickou přípravu na své první vniknutí.

Otevřel lahvičku a nabral na prsty průhledný gel. Postavil se za Luciuse a široce se rozkročil. Sáhnul mu kluzkými prsty k otvoru a namazal vstup. Pak klesl na kolena a nasměroval rukou špičku svého žaludu k otvoru. Zavřel oči… a pomalu zatlačil.

I přes počáteční odpor to šlo snadněji, než očekával. Přibližoval boky k Malfoyově zadku, dokud nebyl penis až po kořen uvnitř. Ucítil kolem něj pevné sevření svalů a taky nádherné horko, že chvíli oddaloval jeho vytáhnutí ven.

Sevřel Luciusovy boky, zaklonil hlavu dozadu a začal přirážet prudčeji a rychleji. Když mu tělem prolézaly vlny dosud nepoznané slasti, hlavou mu probleskla myšlenka, že tímto už je definitivně jasné, které pohlaví ho eroticky přitahuje. Než se pokusil myšlenku rozebrat, vyplavila se pryč s přívalem adrenalinu do krve.

Luciusovy hlasité projevy tlumil polštář, přimáčknutý na jeho tváři. Severus si omotal Malfoyovy dlouhé vlasy kolem pěsti, zatahal za ně a nemilosrdně mu zvrátil hlavu dozadu. "Pros mě o víc… dělej!" křičel na něj nepříčetně. Moci se dá velice snadno přivyknout a člověka rychle opanuje.

"Chci to ještě tvrději… ještě víc drsněji… prosím o to… neměj se mnou slitování…prosím, pane…" doprošoval se Malfoy.

Severus pustil jeho vlasy a sáhl mu pod břicho. V pěsti mu silně zmáčkl houpající se penis, až Lucius sykl jak zmije a začal ho týrat a mučit. Lucius se bouřlivě vzpouzel bolestnou slastí jak neochočený hřebec.

Severus pak drsně sevřel jeho boky a přeřadil na vyšší stupeň. Jejich soulož se během chvilky zvrhla na spleť divokých výkřiků, nespoutaných projevů, adrenalinem nasycených emocí a animálního sexu. Pach potu čpěl z jejich zpocených těl a v pramíncích stékal po kůži na zem.
Severus dal posledním důrazným úderem na jeho útroby Malfoyovi ránu z milosti a vyvrcholil do jeho těla. Luciusovi se roztřásla stehna. "O, můj bože!" zařval a téměř ve stejném okamžiku pokropil následkem své vášně drahý perský koberec.

Obě mokrá těla se svalila na zem vedle sebe a ztěžka oddechovala. Lucius zadýchaně, ovšem uspokojeně konstatoval. "Byl to… emocionálně nabitý zážitek." Severusovo tělo se třáslo tlumeným smíchem.

"Líbilo se ti mít nade mnou moc, že ano," poznamenal Malfoy. "Užíval jsis to, ty bastarde." Severus spokojeně zavrněl. "Bylo to... grandiózní."

"Počítám s tebou i do budoucna," řekl s úsměvem Malfoy, když se otočil k němu a podepřel si hlavu do dlaně. "Nerad si to připouštím, ale obávám se, že se stávám na tobě závislý." Naklonil se nad jeho obličej a zlehka se dotkl svými ústy jeho pootevřených rtů.

Severus otevřel oči a povzdechl si. "Merline chraň, hlavně sem netahej žádné city."

Malfoy si odfrkl. "Přitahuješ mě, to nepopírám," pokračoval a jazykem mu slízal loužičku potu v důlku mezi klíčními kostmi. "Jde mi ale čistě jenom o sex. A ten mě s tebou baví. A city?" Zvažoval svá slova. "Pojí mě k tobě silné přátelství."

"A co Narcisa?" zeptal se zvědavě Severus.

"Miluji ji," odvětil Lucius. "Svým způsobem."

Severus sarkasticky ohrnul rty a zvedl se ze země. "Jdu se vysprchovat. Nenávidím své zpocené tělo." Otočil se ještě a významně se podíval na Malfoye. "Pak by mě docela lákalo vyměnit si pozice."

Malfoy se za ním díval přimhouřenýma očima, se zalíbením pozoroval jeho štíhlé tělo a na rtech mu pohrával samolibý úsměv.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.