In whisky veritas 2 - Zasvěcování

26. května 2010 v 21:29 |  In whisky veritas
Část druhá: Zasvěcování

s
"Neztrácej nad sebou kontrolu, Severusi," uděloval Lucius cenné rady třesoucímu se tělu pod sebou.

"Jak to mám... sakra dokázat..." chraptěl Severus a v pěstech pevně svíral kovovou pelest postele za hlavou, až měl na hřbetech rukou naběhlé žíly. "Rozhodně mi to neulehčuješ, ty prevíte." Malfoy mu zničujícím tempem kouřil k omdlení rozdrážděného ptáka.

"Luciusi… nevydržím to…" zoufale sténal Severus. "Vsaješ mi koule do těla, bože!"

Kdyby neměl Lucius plnou pusu, určitě by se pousmál. Nepovolil ale ani o píď. Osvobodil svá ústa. "Ovládej se… ještě chvíli," říkal naléhavě. "Kontroluj se i v okamžiku vyvrcholení." Zmáčknul žalud mezi palcem a ukazovákem. "Udělej se, Severusi. Teď!"

Severus hrdelně zasténal. ,,Bastarde!" Prohnul se do oblouku a jako na povel velkým obloukem pokropil semenem své břicho a hruď. Malfoyova ruka mu jemně zatlačila boky zpátky do matrace. Opakované gejzíry pomalu ztrácely na intenzitě a Severus hlubokými výdechy rozdýchával velkolepý orgasmus.

Malfoy sklonil hlavu nad jeho břicho a mrštným jazykem mu slízával z pokožky smetanu. "Nebylo to špatné, učíš se rychle," ušklíbl se. Dlouhé vlasy mu spadly z ramen a Severus si je omotal kolem svých prstů. Přitáhl si Malfoye za vlasy až k obličeji. "Ty hnusný despoto. Nemáš se mnou žádné slitování," zavrčel mu do tvíře a potrestal ho kousnutím. Slíznul jeho krev a vtrhnul do jeho úst. Malfoyův jazyk chutnal hořce po semenu.

Severusova erekce ochabovala, nemohl si ale nevšimnout, že Lucius se s tou svojí ještě nevypořádal. Převrátil ho na záda a sedl si mu obkročmo do klína. Malfoyův majestátní penis se tyčil mezi Severusovými stehny. Měl ho přímo na dosah.

Malfoy trhnul boky, jak se ho snažil shodit ze sebe. "Slez dolů. Hned."

Severus seděl ale pevně jako v sedle. "Teď jsem na řadě já," vznesl námitku.

"Na to zapomeň. Nechci," rázně zamítl Malfoy.

"Nechceš to, nebo nechceš ?"

"Prostě nechci."

"Proč?"

Malfoy ignoroval otázku, chytil ho kolem pasu a pokusil se ho setřást. Severus ho ale pevně chytil kolem obou zápěstí a celou svou váhou mu přirazil ruce za hlavu. Malfoy podnikl chabý pokus vymanit se ze sevření.

"Proč?" Severus zopakoval otázku. Malfoy uhnul pohledem.

"No tak?" Bolestivě mu zkroutil ruce.

Malfoy zasténal. "Protože... protože bys mě stejně nedokázal uspokojit."

"Proč myslíš?"

"Jsi nezkušený. A já jsem… náročný."

"Jsem učenlivý. Když mi budeš říkat, co ode mne chceš a co se ti líbí, třeba to zvládnu." Čekal na odpověď.

Chvilka zaváhání. "Nebudeš s tím souhlasit."

"Pokud se o to alespoň nepokusím, nezjistíš to."

Malfoy se chvíli nerozhodně díval do jeho tázavých očí. Pak povolil napětí v rukou v gestu kapitulace a Severus pustil jeho zápěstí.

Severus se naklonil nad něj a začal na klíční kosti a krku, jak se to jemu samému líbilo. Byl rozhodnut svou nezkušenost kompenzovat tím, že po vzoru Malfoye ho bude laskat všude a doufal, že Lucius mu sám řekne, co se mu líbí. Malfoy tiše ležel.

Severus sklouznul nad jeho hruď a jazykem se proplétal mezi světlými chloupky. "Tak co se ti líbí? Řekni." Přelétla mu hlavou myšlenka o jeho sexuální orientaci. Miluje osobu opačného pohlaví, přitom ho vzrušuje pohled na Luciusovo nahé tělo a touží po sexu s mužem.

Zmatené myšlenky odsunul na později. Vzal mezi rty jeho bradavku a začal se ji jemně dotýkat špičkou jazyka. "Kousni," uslyšel najednou tichý Malfoyův hlas. Na okamžik zaváhal, pak ale stiskl bradavku opatrně mezi zuby. "Víc," zaprosil Malfoy. Severus zesílil stisk a Malfoy dlouze zasténal. Jeho ruce se ovinuly kolem Severusových zad a začaly ho hladit.

Zdálo se mu to trochu nefér, že mu způsobuje bolest, Malfoy ale slastně sténal, zdaleka neměl ten problém. Severus se posunul níž na břicho a jazykem sledoval zarostlou cestu od pupku až do slabin. Penis mu narážel do obličeje, ale on pořád oddaloval tu chvíli, až se ho bude muset dotknout ústy.

Nejistě, téměř s odporem ho chytil do dlaně a rychle olízl špičku. Byl to zcela neznámý a velice divný pocit. Vůbec ne nepříjemný, ale… zvláštní. Chvíli vnímal v ústech jeho chuť a pak ho vzal opatrně do úst. Nejdřív jen špičku, chvilku se seznamoval s tím novým zážitkem, pak ho spolkl celý, jak to viděl u Luciuse. Neodhadl jeho délku a vsunul ho moc hluboko. Žalud mu ucpal hltan a on se zakuckal. Zachroptěl. Malfoyovy ruce mu nadzvedly hlavu z klína a žalud se mu ocitl mezi rty.

Do prdele, do prdele, do prdele! Tak se snažil ho nezklamat a zpacká to hned na začátku.
Luciusovy ruce se mu začaly prohrabovat ve vlasech, ale byl si téměř jist, že ve skutečnosti pečlivě hlídají, aby si ho zase nevrazil moc hluboko. Jemně naváděly jeho hlavu a Severus se trochu uklidnil. Přejížděl rty nahoru a dolů po celé jeho délce. Volnou rukou obejmul varlata a začal je mnout, jak to sobě dělal už aspoň stokrát. Tohle snad nezkazí.

Malfoy najednou řekl: "Stiskni mně."

Severus se na zlomek vteřiny zarazil, ale sevřel je v pěsti. Z Malfoyova hrdla unikl dlouhý sten. "Hlaď mě… drsně… tvrdě… hrubě…" šeptal vzrušeně. Kroutil se bolestí i slastí pod Severusovýma týrajícíma rukama.

Severus sál špičku Malfoyova penisu, když mu v uších zazněl jeho prosebný hlas. "Kousej." Zmáčkl žalud mezi zuby. Au! pomyslel si, to bylo asi moc. Malfoy sykl bolestí a jeho tělo se napnulo. Hruď se mu trhaně pohybovala pod náporem rychlých nádechů a výdechů. "Víc… prosím… ještě víc…" škemral.

Severus pochopil. Malfoy má rád bolest a drsný sex a vzrušuje ho násilí, páchané na něm. Přizpůsobil se. Začal mu hrubě přejíždět zuby po penisu a špičku nelítostně týral. Malfoy syčel, tělo se mu zachvívalo. "Ubližuj mi… prosím…" žadonil.

Severus chytil do prstů jeho bradavky, nemilosrdně je zkroutil a drtil je mezi prsty. Lucius lapal po dechu a zpoza zatnutých zubů se mu vydral slastný vzdech. Vzal do dlaní Severusovu hlavu a odtáhl ji z dosahu penisu. Ocelové oči, zastřené chtíčem, upřel do uhlových. "Severusi… prosím… vstup do mě…" Rukou objal jeho slabě ztopořený penis. "Pomůžu ti s erekcí," řekl a začal mu ji rychlým tempem třít.

Severus zpanikařil. Chytil Malfoye za zápěstí a odtáhl mu je z dosahu svého penisu. Zavrtěl hlavou.

"Prosím…," úpěnlivě žádal Malfoy.

"Nemohu… nechci... nejsem na to ještě připraven," odmítl Severus.

Malfoy zašmátral rukou ve stolku vedle postele, něco vytáhl a vložil mu to do ruky. Severus vytřeštil oči na umělý penis s širokým kořenem, určený k análním hrátkám. S nadměrnými rozměry, stačil postřehnout. "To nemyslíš vážně, že ne," řekl s nadějí v hlase.

Luciusovy šedé oči na něj prosebně hleděly. Myslel to smrtelně vážně. Malfoy roztáhl stehna od sebe a chytil Severuse za ruku. Navedl mu ji ke svému otvoru a umělý penis přiložil k němu. "Jen zatlač… nic víc." Hlas se mu třásl vzrušením.

Pro Severuse to bylo obrovské dilema. Na jednu stranu se snažil nezklamat Luciuse a poskytnout mu vše, co od něj vyžadoval, aby ho uspokojil, na druhou stranu věděl, že nedokáže udělat to, o co ho teď úpěnlivě žádal. Anální styk se mu zdál nechutný a odporný.

"Prosím…" zašeptal Lucius a sledoval ho přimhouřenými víčky.

Severus svíral v ruce dildo, stačilo opravdu jen zatlačit. Ruka se mu neovladatelně třásla. Vykouření je jedna věc a strkání ptáka nebo čehokoliv jiného do zadku věc úplně jiná.
Něco se v něm zablokovalo. "Nedokážu to… promiň mi to." Ruka mu klesla a umělý penis z ní vypadl.

Lucius frustrovaně padl naznak do polštářů a zhluboka dýchal. "Vyhoň mě aspoň… krutě, bezcitně, surově. Honem!" zalykal se chtíčem.

Severus pevně obejmul prsty jeho pulsující penis a začal přes něj rukou drsně přejíždět a pumpovat. Druhou rukou mu sáhl mezi nohy a rychle zavíral a otevíral dlaň, přeplněnou jeho koulemi.

Severus by tolik bolesti nevydržel, Malfoy naopak byl vydrážděn až na maximum a už jen stěží se ovládal.

"Přitiskni jazyk na otvor v žaludu… nebude to pak všude kolem…"

Severus sklonil hlavu.

"Honem... teď!" vykřikl Lucius a svíjel se v orgastické křeči. Zvedl boky a Severus se nešikovně snažil sebrat výstřik na jazyk. Silný proud ho zasáhl všude jinde, jen ne tam, kam chtěl. Zmateně zamrkal. Sperma měl po celém obličeji a stékalo mu po bradě jako mléko. Kam jazykem dosáhl, tam si ho slízl.

Když se Lucius trochu vzpamatoval z výbuchu extáze a zrak mu spočinul na Severusově tváři, ať se snažil sebevíc, nedokázal udržet svůj obličej vážný a rozesmál se. "Teorie se někdy značně liší od praxe, nemám pravdu?" Přitáhl si ho vedle sebe na postel. "Pojď ke mně, ty nezkušené mládě," řekl pobaveně.

Naklonil se nad něj a odhrnul mu slepené vlasy z čela. "Budeme muset na tom ještě trochu zapracovat." Vystrčil jazyk a něžně mu začal slízávat semeno z obličeje jako kočka olizující své kotě. Nakonec mu slízl rty a vtiskl ně měkký polibek. Nereagovaly.

"Co je ti, Severusi?" zeptal se opatrně Malfoy. "Jseš otřesený z toho, co jsi teď zažil? Šokuje tě, že mám rád bolest?"

Severusovy černé oči byly smutné jak oznámení s křížem. "Selhal jsem... zklamal jsem tě." Odvrátil zrak.

Lucius ho donutil podívat se mu do očí. "Naopak, bylo to úžasné. Dokázal jsi, že máš ohromný talent nejen na lektvary," mrkl na něj spiklenecky. "Napoprvé to vůbec nebylo špatné. Nemůžeš ovšem očekávat, že se ti hned všechno povede. Kromě toho... vůbec netušíš, žes mě dostal na lopatky, jako ještě nikdo předtím." Tajuplně se usmál. "Sám netuším proč, ale dovolil jsem ti víc, než komukoliv jinému."

Severus si odfrkl. "Chceš mě ukolébat falešným pocitem dokonalosti?"

"Opět se podceňuješ a to mě vede k rozhodnutí zapracovat na tvém sebevědomí."

"Od kdy Lucius Malfoy dělá dobré skutky?"

"Zásadně nedělám. U tebe ale udělám výjimku. Stojíš mi za to, abych své zásady porušil. Něco v tobě je, co mě extrémně přitahuje."

"Chápu, že protiklady se přitahují. Nechápu, co tě přitahuje na mně."

"Zase s tím začínáš? Tvůj komplex méněcennosti je přímo zarážející."

"Zkazil jsem, co jsem mohl. Jsem obyčejný diletant," řekl Severus rozčarovaně.

"Co jsi očekával, že se hned z tebe stane zkušený milenec? Tomu se musíš naučit. A vůbec nic jsi nezkazil, byl jsi skutečně skvělý. Nechápu, z čeho pramení ta tvoje frustrace. Nikdo z mých bývalých milenců ani milenek nedostal tu šanci zjistit, že preferuji bolest. Dostal jsi se dál, než ostatní."

"Ale těsně před cílem jsem selhal." Jeho zklamání by se dalo chytit do dlaně. Svěsil ramena. "Nedokážu vzdorovat překážkám." Nemohl se smířit s tím, že nepřekonal averzi vůči análnímu sexu.

"Neřekl bych. Vzpomeň si, s jakým přesvědčením jsi včera sahal po klice mých dveří a jak jsi se mu za krátkou dobu dokázal vzepřít. Mezi tou chvílí, když jsi mi tady před dvaceti hodinami řekl Mít svoji hůlku, nikdy bych sem nevkročil a tímto okamžikem…" při posledním slovu mu dlaní přejel po křivkách jeho penisu, "… je obrovská propast."

"Luciusi, dost nenápadně buduješ základní pilíře mé sebedůvěry. Nejsem hloupý, abych to nepoznal."

"Tvá inteligence je obdivuhodná," ušklíbl se Malfoy. "Ale budu muset na tobě ještě hodně zapracovat v jiných oblastech. Tato investice se mi ale do budoucna určitě vyplatí." Smyslně si olízl rty.

"Nerad ti beru tvé iluze, obávám se ale, že tvá zbytečná časová ztráta není moc užitečně vložená investice."

"Ten tvůj pesimismus je nakažlivý jako mor. Už mě nebaví zvedat tvé sebevědomí nekonečným opakováním toho, jak to bylo úžasné. Ne dokonalé, ale úžasné. K dokonalosti budeš potřebovat ještě mnoho a mnoho hodin praxe," mazaně se usmál.

Severusovi to v této chvíli moc vtipné nepřišlo. "Ztráta času… jak jsem již řekl."

"Severusi, nebuď tak zakomplexovaný kvůli tomu, že jsi nedokázal překročit hranice. Kam zmizelo tvé nadšení pro nové věci, sakra? Chceš to vzdát při prvním neúspěchu? Sám jsi to chtěl, abych tě naučil všemu, co umím. Navrhuji začít nejdřív s teorií."

"Celá teorie je v hajzlu, jakonáhle přede mnou roztáhneš nohy."

Malfoyovo tělo se zachvělo špatně skrývaným smíchem. "Severusi, ty máš ze šoustání panickou hrůzu," bavil se. Podíval se mu do jeho uštvaných očí a řekl už vážněji. "Na začátku naší hry jsem ti slíbil, že tě nebudu nutit do ničeho, co nebudeš chtít. Sex má mnoho tváří a ty můžeš sbírat zkušenosti v jiných oblastech. Až budeš připravený odhalit tajemství análního sexu, zasvětím tě do jeho tajů tak, že budeš o něj škemrat."

Severus zkrabatil čelo. "Jestli vůbec někdy, ne dřív, než budu dospělý. S tím počítej."

*****

Do Severusových vzpomínek najednou nelítostně vtrhl čísi výsměšný hlas. "Koukejte, Srabus se nám zasnil přímo uprostřed snídaně."

Někdo mu podrazil ruku, o kterou si opíral hlavu a brada mu tvrdě narazila o stůl. Zasykl bolestí, jak si překousl jazyk a prudce otevřel oči. Jediný pohled na Potterův nenáviděný obrýlený ksicht postačil k tomu, aby jeho nostalgické vzpomínky okamžitě vyšuměly oknem ven do prosincového mrazu. Bleskově se vrátil zpátky do reality a rychle zmačkal Malfoyův vzkaz do dlaně. Vyplivl na zem chuchvalec slin, smíchaný s krví a nenávistně se na něj podíval.

Black pobaveně řekl. "Copak děláš v noci, Srabusi, když za bílého dne usínáš nad jídlem? Honíš si péro až do rána?" Potter s Pettigrewem se hlasitě rozesmáli.

Snape s nechutí odstrčil snídani od sebe. "Vážně, Blacku, neměl bys na mé péro tak často myslet. Nerad tě zklamu, ale není k mání. Ne pro tebe."

Blackovi se zablesklo v očích. Severus se zvedl od stolu a rychlým krokem zamířil pryč z Velkého sálu.

Black za ním vztekle zavolal. "Dej pozor, Snape, příliš častá masturbace má negativní vliv na pohlavní život. Aby si tvůj pták nezvykl jen na tvoji ruku a v budoucnu se bez její pomoci ani nepostavil." Jeho vtipná poznámka byla oceněna mohutným výbuchem smíchu.

Severus vyběhl ze sálu do haly a daleko za zády zanechal vzdalující se Potterův škodolibý smích. Cestou ještě několikrát odplivl krev z úst. Za jiných okolností by ho Potter a jeho parta určitě pronásledovali, za chvíli se ale konal poslední letošní zápas ve famfrpálu, jako pokaždé těsně před koncem roku a Potter byl hlavní hvězdou nebelvírského družstva.

Severus si znechuceně odfrkl. Zadoufal, že tam Potter někde nahoře zmrzne.

Jeho nohy zpomalily až v ústí chodby do podzemí. Seběhl schody a zamířil do zmijozelské společenské místnosti. Lomcoval jím vztek. Ti zasraní nebelvíři ho letos terorizovali obzvlášť často a obzvlášť krutými způsoby, jako kdyby chtěli ještě rychle dohnat těch posledních pár měsíců, zbývajících do jejich definitivního odchodu z Bradavic.

Severus zvolnil krok a vrátil se k přerušeným myšlenkám. Jsou tomu skoro přesně tři roky, co navázal důvěrné přátelství s Luciusem Malfoyem. Bylo to šest nejlepších měsíců v jeho životě. Všichni, včetně studentů z vyšších ročníků, si ho v té době předcházeli a nikdo si to s ním nechtěl za žádnou cenu rozházet. Dokonce i sám Potter a jeho parta mu dali načas pokoj a vyhýbali se mu širokým obloukem.

Malfoy držel nad ním ochrannou ruku a Severus poprvé v životě okusil moc. Vychutnával si svých patnáct minut slávy. S Malfoyem trávil veškerý svůj volný čas a využíval ho vskutku účelně a užitečně. Malfoy mu dával soukromé lekce ze všech oblastí, budoval jeho charakter a zasvěcoval ho do umění milování. Podle svých představ a k obrazu svému. Skryti před světem navzájem detailně poznávali svá těla a po divokém sexu si tajně zahrávali s černou magií.

Pak Malfoy školu opustil a Severusův život se nanovo zatáhl černými bouřkovými mraky, dokonce se zvýšenou intenzitou. Neměl už nablízku svého ochránce a ze všech stran začal dostávat rány. Díky malfoyské škole byl ale odolnější a rány často vracel zpátky.

Co Malfoy odešel ze školy, už ho Severus víckrát neviděl. První rok to těžce nesl, byl na něm závislý a hodně mu chyběla jeho spřízněná duše a - proč to nepřiznat - i jejich sexuální hrátky. Během dalšího roku nakonec Severus navázal jednu nebo dvě krátké známosti se spolužáky, ochotnými experimentovat s osobou stejného pohlaví. Zdaleka však nedosahovali Luciusových kvalit a nedokázali plně uspokojit jeho vysoké nároky. Lucius nasadil laťku hodně vysoko. Dokonce chvíli zkoušel chodit i s holkou, ale její vlhkost a oblé dívčí tvary ho brzy odradily a včas utekl z její náruče.

Nikdy ale nedokázal překročit zakázanou hranici. Kdyby byl ochoten - teď si byl vědom, že se dostává na nebezpečnou půdu, když o tom vůbec uvažuje - překročit tabu a ochutnat úskalí i slasti análního sexu, neměl pochyb, kdo by byl jeho milencem a učitelem.

Severus vešel do pokoje a padl naznak do své postele. Všude byl posvátný klid, všichni ostatní mrzli venku na famfrpálu. Narovnal pomačkaný pergamen a znovu se začetl do Malfoyova úhledného písma, jako kdyby si chtěl ten důvěrně známý rukopis vypálit do sítnice.

Severusi, drahý příteli. Nastala vhodná doba prohloubit naše přátelské vztahy. Lucius.

V očích mu plály plamínky těžko skrývaného vzrušení. To byl typický Malfoyův znak. Liboval si ve stručných vzkazech, do kterých však vložil tolik skrytého textu, jako kdyby popsal celý list. Jen zasvěcený uměl číst mezi jeho řádky.

Severus rychle pochopil skrytý význam vzkazu. Nezapomněl, parchant. Jsou to téměř tři roky, co Luciusovi nepřímo slíbil, že by mohl o análním sexu eventuálně uvažovat, až bude dospělý. Zítra je poslední den roku a jeho dělí od prahu dospělosti jen pár dní.

Severuse najednou přepadla silná touha po něm. Penis mu bolestivě tepal v úzkých kalhotech a hrozil, že vybuchne. Chvíli bojoval se silným nutkáním vyhonit se. Zkroutil se do klubíčka, zabořil obličej do polštáře a tiše vzlykal. S velkým úsilím se mu povedlo získat nad sebou kontrolu a ovládnout svoji touhu. Malfoyská škola - kurs sebeovládání - lekce tři.

Když se trochu srovnal, vzal brk a napsal krátkou neformální odpověď na Malfoyův vzkaz ve smyslu, že v zásadě nemá nic proti tomu znovu obnovit, popřípadě prohloubit jejich přátelské vztahy. Pečlivě vybíral slova, aby Malfoy nepoznal, že na to toužebně čekal od chvíle, co se jejich cesty rozešly a že po tom prahne celou svou duší i tělem.

Rychle odnesl svůj vzkaz do sovince a vrátil se na pokoj. Celé sobotní dopoledne prospal. Ještě v ten den mu u večeře sova přinesla odpověď na jeho vzkaz. Opět stručný, opět výstižný.

Drahý příteli. Přijmi prosím pozvání na zítřejší večeři v Malfoy Manor. Přivítáme Nový rok s novými zážitky. Lucius.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.