Zvířecí vášeň - dokončení

27. května 2010 v 18:51


Styx mu hledí do očí, je překvapena, jak jsou přemýšlivé, jakoby lidské a odrážejí se mu v nich jeho emoce. Nepřipadá jí jako vlkodlak tak nebezpečný, jak si vždycky myslela. Nechá ho dělat, co chce on. Když na ní roztrhá košilku, kupodivu se nelekne, ani jí to není nepříjemné. Jak doteď seděla na patách, teď si klekne, takže vlkovi hledí přímo do očí. Vezme jeho hlavu do dlaní a dá mu polibek rovnou nad čumák. Klečí a vůbec neví, co má dělat. Kdyby byl Remus člověkem, bylo by to jiné, to už zná. Pokrčí rameny. "Nevím, co mám dělat.... mám si lehnout... nebo kleknou na čtyři?" Doufá, že jí to nějak naznačí.

Remus sám si není přesně jist, co dělat, ale jako zvířeti, vlkovi, mu vyhovuje pozice zezadu a nahoře. To je nejpřirozenější pro jeho anatomickou stavbu. Pokývá hlavou na souhlas a zároveň se snaží, aby byl souhlas vidět i v jeho očích. V celém jeho postoji. Když se Styx postaví na všechny čtyři, pomalu ji obejde, jedouc nosem po straně jejího těla, až se dostane dozadu. Nosem snadno nadzdvihne košilku, která ještě jakž takž na jejím těle drží a dlouhým jazykem přejede po zadní straně jejího stehna.

Styx jeho očí jako nitrozpytem vyčte, že si má kleknout na všechny čtyři. Položí dlaně před sebe a opře se o ně. Hledí na Remuse, dokud jí nezmizí někam vzadu. Má trochu strach, vůbec neví, co ji čeká, tak zavře oči a skloní hlavu mezi ramena. Vnímá vlhký a studený čumák, jedoucí po jejím boku a po celém těle jí naskočí příjemná husí kůže. Když ucítí jeho jazyk na svém stehně, z úst se jí vydere tichounký vzdech a celé tělo se ji zachvěje. Mimoděk odsune kolena trochu od sebe.

Vlkodlak přesune jazyk na druhé stehno a olízne ho stejně něžně, jako to první. Nosem sklouzne až do jejího klína. Přejíždí jí po něm studeným čumákem, tiše přitom vrčí, ale ne rozzlobeně. Klouže jím nahoru a dolů, nakonec se odváží použít i jazyk. Polaská ji několika dlouhými tahy. Tiše zakňučí a otře si hlavu o stranu jejího stehna a o bok. Vyskočí a položí tlapy na její záda až někde u lopatek a opře se trochu o Styx. Snaží se, aby jí moc netížil, ale asi se mu to nepovede. Jeho horký, vlhký penis klouže po vnitřní straně jejích stehen a skoro to vypadá, jakoby se k ničemu víc nechystal.

Styx se zavřenýma očima a s napjatými všemi smysly vnímá vše, co jí Remus tam vzadu dělá. Její vzrušení rychle stoupá, pomalu si uvědomuje, že tohleto ještě nezažila. Studený vlčí čumák příjemně ochlazuje její rozpálené tělo. Když na ni vyskočí přední částí těla, úplně se prohne pod jeho váhou, ale její ruce to ustojí. Cítí jeho penis, otírající se jí o tělo a frustrovaně zakňourá, když se k ničemu nemá.

Vlk tiše kňučí, ale je v tom i spokojenost. Je rád, že to Styx vzrušuje, nechtěl by, aby to jen přetrpěla kvůli němu. Olízne jí záda a krk. Přiblíží penis k jejímu klínu a pokusí se do ní proniknout. Není to ale tak snadné, protože jsou tu jisté rozdíly  v anatomii, takže mu penis několikrát sklouzne. Frustrovaně zavrčí. Přidá trochu na razanci, takže se  mu nakonec podaří do ní proniknout. Nesnaží se do ní dostat hned celý, i když je to pro něj mučivé a krajně nepohodlné, včetně toho, že ho z toho bolí zadní nohy, jak je přepíná. Vydává něco mezi vrčením a kňučením, když se pomalu pohybuje v jejím těle.

Styx trpělivě vyčkává, až si Remus nasměřuje penis tak, jak mu to vyhovuje, pamatuje si, jak jí říkal, že to není stejné, jako u lidí. Vůbec netuší, co  očekávat a tak se i tak trochu bojí. Vzrušení je však větší než strach a dosáhlo úrovně, kdy jí nejsou cizí i nějaké ty zvrácenosti. Když jej pak ucítí v sobě, zakloní hlavu dozadu a dlouze a úlevně vydechne. Nesnaží se proti němu přirážet, i když má silné nutkání. Nechává to na Remusovi, aby si to reguloval. Klidně drží a seznamuje se s novým, neobjeveným a zakázaným druhem sexu. Jen občas tiše vzdychne.

Vlkodlačí penis s každým přírazem vnikne do jejího těla o něco hlouběji. Dostane se do jejího těla tak ze tří čtvrti a o víc se ani nesnaží. Dál napíná své sebeovládání na maximum, aby udržel pro ni vyhovující a příjemný rytmus, tak rychlost. Skloní hlavu, jazykem přejíždí po jejích zádech. Přední tlapy zatíná, až trhá zbytky látky její košilky a udělá několik ne hlubokých škrábanců i na jejím těle. Horce, přerývaně jí funí někde vzadu u ucha a tu a tam do toho přidá tiché, spokojené zakňučení.

Styx se zavřenýma očima vnímá pohyb vlčího penisu v sobě. Je to jiné, je to zcela jiné, než s Remusem v lidské podobě, ale ne špatné. Rychle vlhne, takže penis klouže do ní hlouběji a snadněji. Nemyslí na to, že tam vzadu stojí vlkodlak, představuje si svého Remuse. Ze rtů jí unikají slastné vzdechy, které se každým jeho přírazem stupňují. Trocha bolesti ze zatnutých drápů jí je spíše příjemná, než by jí vadila+ "Přidej trošku," požádá, když myslí, že je už připravena na trochu animálnější sex.

Vůně krve donutí vlka zavrčet, je sladká a opojná. Vlk by jí chtěl olizovat, ale člověk ví, že něco takového je naprosto nemyslitelné, protože by tím Styx nakazil, takže místo toho vydá vlkovu vzteklou energii do přírazů, čímž zároveň plní Styxino přání. I jemu samotnému je to daleko příjemnější. Tolik se neomezuje na chabé lidské představy a přidá daleko víc instinktivního vlčího chování.

Styx cítí tu nečekanou razanci, s jakou se pustil do přirážení do jejího těla. Zprvu to není až tak příjemné, jak čekala, ale vzájemné tření a pravidelné narážení do její citlivé části uvnitř těla ji postupně přivedou do silné extáze, kdy necítí žádnou bolest, jen maximální slast. Hlasitě sténá, spíše křičí při jeho nárazech, ruce se jí chvějí pod tíhou vlkodlačího těla, i vzrušením. Kolena má celá odřená, jak ji jeho silné nárazy posouvají po podlaze dál a dál, nevnímá však nic jiného, jen to opojení. Vrchol její touhy přijde znenadání, orgasmem jí ochabnou všechny svaly a ona s výkřikem nejvyšší slasti klesne na lokty, neschopna už jej udržet. Opírá čelo o studené dlaždice a popadává dech.

Díky tomu, že Styx při orgasmu neunese jeho váhu, se úhel pronikání malinko změní. Ne moc, ale akorát tak, aby mu to víc vyhovovalo. Zapře se ještě silněji o její lopatky a v několika ostřejších, opravdu zvířecích pohybech vyvrcholí. Nejdříve jen hlasitě, slastně zakňučí, jenže jeho kňučení se rychle změní v zavytí tak hlasité, že rezonuje koupelnou a čiší z něho kromě rozkoše taky trocha nadšení z nadvlády nad ní. Padne jí na záda, jednou tlapou se opírá o zem vedle její hlavy a druhou pořád o její lopatku. Tíží ji svou vahou a tiskne jí hlavu na rameno, takže může slyšet, jak hlasitě, přerývaně dýchá. Horký vzduch mu uniká z jeho tlamy a nozder a na zem vedle její hlavy odkapávají jeho sliny.

Když Styx klesne na zem, ucítí, jak Remus přidá na intenzitě. Už jí to není tak příjemné, když z ní vzrušení pomalu opadává, tak zavře oči a lehne si i hrudí na zem. Jak vlkodlak zavyje, přepadne jí hrůza. Tohleto vytí vždycky slyšela jenom z velké dálky z lesa a i tehdy jí šel z toho mráz po zádech. Kdyby teď neměla tak velký strach, zakryla by si uši dlaněmi. Takhle jenom tiše a bez hnutí leží v podřízené poloze, vnímaje velkou a těžkou tlapu mezi lopatkami, která ji tlačí k zemi a nedovolí jí vstát. Cítí jeho horký dech za krkem a modlí se k Merlinovi, aby Remus i v této chvíli dokázal ovládnout vlkodlaka, který se z něj teď vydral na povrch.

Remus rychle popadne na chvilku ztracený dech a odtáhne se. Váha z jejího těla zmizí, protože se vlkodlak přesune vedle ní. Přidřepne na zadní, zvedne jednu  přední nohu a začne se jazykem očišťovat, co dělá, si uvědomí hned v vzápětí a rychle toho nechá. Radši si nechá chlupy seschnout a slepit, i když to pak bude štípat, než aby dělal něco takového před Styx. Do očí se mu vrátí provinilost, která tam byla předtím. Natáhne k ní krk a hlavu opatrně přitiskne na její rameno.

Styx si s úlevou oddechne, když váha vlčího těla zmizí a ona se může konečně zvednout a posadit. Promne si odřená kolena a podívá se Remusovi do očí. Trochu se na něj usměje a když si na její rameno položí hlavu, opře si svoji o tu jeho chlupatou a hladí ho po srsti. "Tak jak ti je... vlčku..?" Remus si položí hlavu na její koleno a zvrátí oči nahoru, aby na ni viděl, jako věrný pes. Jeho pohled nevypadá zrovna spokojeně, vlastně dost provinile a plný výčitek. Tiše brouká, když posune hlavu po jejím stehnu, až se dotkne břicha, které jemně olízne. Omluvně a něžně, jen špičkou jazyka. Dlouze si povzdechne, vypouštějíc z nozder horký vzduch a hlavu si zase položí na její stehno.

Styx sleduje jeho počínání a zdá se jí, že projevuje něco jako omluvu. Nechápe však, proč, podle ní neudělal nic, co by ona nechtěla. Hladí ho po čumáku a mezi ušima, aby věděl, že se na něj nezlobí. Po chvíli jemně odsune jeho hlavu ze své nohy a zvedne se. "Potřebuji se vysprchovat. Hned jsem zpátky u tebe." Usměje se na něj, shodí ze sebe cáry košilky a vleze si pod horkou sprchu.

Remus sleduje Styx, jak si vleze do sprchy, chvíli ji pozoruje, jak se sprchuje, protože je to rozhodně pěkný pohled a potom využije čas k tomu, aby se taky očistil. Olízne si několikrát tlamu. Má v puse nehezkou pachuť, navíc má žízeň, zejména když mu tu Styx hučí sprchou. Obrátí se k umyvadlu, opře si o něj tlapy a pokouší se otočit kohoutkem, což mu čumákem ani tlapou samozřejmě nejde.

Styx se dosprchuje, vyleze ven a hodí na sebe župan. Zahlédne Remuse, jak se snaží dostat se k vodě a přiběhne k němu. "Och, Remusi, úplně jsem na to zapomněla ...počkej." Přinese čistou misku, nalije do ní studenou vodu a položí ji na zem. Sleduje ho, jak hltavě pije. Pohlédne na hodiny a znejistí. "Blíží se svítání,." promluví tichým hlasem, "nechceš si jít lehnout se mnou do ložnice?" Navrhne.

Vlkodlak se nahltá vody, až poleje zem všude kolem sebe, opravdu měl velkou žízeň. Vzhlédne ke Styx, potom obrátí hlavu ke dveřím, za kterými je postel. Chvilku si není tak docela jist, ale rychle se rozhodně. Chce zůstat se Styx, jak jen dlouho to půjde, dokud se nebude muset změnit. Jemně jí popadne za rukáv županu a vede si ji do postele. Oko, které Styx vidí, se docela vesele leskne, i když kdesi vzadu jsou pořád výčitky. Pustí ji před posteli a vyskočí do rozhrabošených peřin. Na jedné straně velké postele se několikrát zatočí za vlastním ocasem, než klesne na bok.

Styx se jím nechá vést a musí se tomu smát, jak ji vede do její vlastní postele. Jelikož je ještě hluboká noc a ona se chystá do postele, zastaví se v šatně a obleče si jinou košilku. Vleze si do peřin a nechá rozsvíceno. Pohledem zavadí o okno, za kterým zářivě svítí měsíc v úplňku. Pak se pohodlně uvelebí a otočí se k Remusovi. Položí mu ruku na jeho hřbet a pomalu jej hladí. A jelikož si pamatuje, že rád poslouchá její hlas, potichu mu vypráví o svém dětství, než ji únava z probděné noci přemůže a ona nenápadně usne, s rukou na Remusově hřbetu.

Remus poslouchá její hlas, který ho uklidňuje a dokonce přesvědčuje o tom, že to, co se odehrálo, bylo vlastně docela normální. Vždyť teď leží v posteli spolu ve vzájemném objetí jako lidští milenci. Jako první usne Styx, on sám zadřímne až o dvě hodiny později, těsně před úsvitem.
Probudí ho známá bolest v kříži, oznamující, že vychází slunce. Prudce otevře oči, celý udýchaný. Snadno se vymaní ze Styxina jemného objetí, skočí, tedy spíše spadne z postele na zem a odplouží se za tichého kňučení do koupelny. Dál by už asi nedošel. Úsvit ho zastihne, jen co za sebou čumákem přibouchne dveře. Skousne si jazyk, aby nekňučel, když mu první nával bolesti zláme kosti v těle a on padne na bok na ledovou zem. Zmítá se tam v křečích, jak se jeho končetiny vrací do lidské podoby. Málem si vyvrátí hlavu, jak se mu zplošťuje čumák a on se přitom zaklání. Přes veškeré jeho snažení mu unikne několik bolestných zafňukání a pak steny, když už se jeho hrdlo a tlama vrátí do skoro lidské podoby. Slunce se za oknem ložnice vyhoupne nad obzor, když jeho proměna skonči. Chvilku jen tak vyčerpaně leží, potom se namáhavě zvedne na všechny čtyři, vleze do vany a stejně namáhavě si pustí teplou sprchu. Schoulí se do klubíčka, objímaje si zvednutá kolena. Teplá voda mu padá na záda a on se přitom třese zimou.

Styx se probudí, když ucítí pohyb v posteli, otevře oči, ale hlavu nezvedne. Vidí, že Remus - vlkodlak se namáhavě potácí z postele ven. On nemůže vidět, že se na něj kouká, svíce už dohořela a je ještě tma, i když už ne tak černá jako uprostřed noci. Dělá se, že spí, aby nevěděl, že je svědkem jeho proměny. Až když Remus za sebou zavře, sedne si a zoufale hledí na dveře koupelny. Nechce jít za ním, Remus by si to určitě nepřál, aby ho viděla při proměně, nechce jít za ním ani proto, že ona sama to vidět nechce. Netuší, jak by snesla ten pohled na trpícího Remuse. Slyší však zvuky z koupelny a představuje si Remuse, jak se tam svíjí v bolestech na zemi. Lehne si nabok a obejme si kolena a tiše vzlyká, když poslouchá jeho bolestné kňučení. Po chvíli, když je všude ticho, zvedne hlavu, ale nemá odvahu vejít za ním. Moc ráda by mu chtěla pomoct, ale ví, že Remus by nechtěl, aby ho viděla těsně po proměně. Sedí v posteli a pozoruje úsvit. Oči má mokré od slz, ani sama netuší, proč. Ticho přeruší hluk vody ve sprše a ona se otočí ke koupelně. Zvedne se a pomalým krokem kráčí ke dveřím. Dlouhou dobu stojí za nimi a rozhoduje se, než sebere odvahu. Otře si oči a potichu otevře dveře. Rozhlédne se  a uvidí Remuse sedět ve vaně. Dojde k němu, vezme sprchu do ruky a celého ho umyje. Nepromluví u toho jediné slovo, vše dělá mlčky, zato přepečlivě, něžně, šetrně. Vypne vodu, pomůže Remusovi do županu, který mu je trochu malý a odvede ho k posteli. Uloží ho, zakryje a sedne si k němu. Dlouho se na něj jenom kouká a hladí ho po tváři, než konečně prolomí to mlčení a tiše se ho zeptá. "Chtěl bys něco... čaj, kávu, nebo jenom vodu..."

Remus i přes zvuk vody slyší, jak se otevřou dveře, takže zvedne hlavu aby se střetnul se Styxinýma utrápenýma a smutnýma očima. Neví, co by jí řekl, tak jí jen nechá, aby o něho pečovala, nehledě na to, že část jeho samotného to považuje za samaritánství, které je mu nepříjemné. Jako když postižený člověk odmítá pomoc, protože chce dokázat, že se o sebe dokáže postarat sám. Nechá se odvést do postele, ve které se mu líbí, protože voní jako Styx. Zvedne k ní oči a jemně jí uchopí za předloktí. "Vodu a... tebe," požádá ji. Chtěl by, aby mu dokázala že se ho ani teď nebojí.

Styx se zvedne a dojde mu pro vodu. Podá mu sklenici do ruky, ví, že by se ohradil, kdyby mu dala napít ona. Když dopije, odloží sklenici a vleze si k němu do postele. Vklouzne mu rukama pod župan, který je mu tak těsný, že jej má na prsou rozhrnutý. Přitiskne se na jeho nahou hruď, jak nejvíc může a zahřívá ho svým  tělem, předává mu své vlastní teplo. Kouká mu do očí a ty její se teď už na něj usmívají.

Remus se napije, podá jí sklenku a obejme ji paží, když se k němu přitiskne. Za polyká a zhluboka se nadechne. "Neublížil jsem ti v noci?" zeptá se polohlasně, těžko říct jestli šeptá ze studu, nebo kvůli namoženému hrdlu. "Vím, že jsem tě poškrábal na zádech a za to se omlouvám." Má zavřené oči a na ni se nedívá. "Teď myslím, jestli jsem tě nezranil... někde jinde. Víš třeba... ty víš kde...." Je v rozpacích. "Jestli jsem nebyl moc... moc... moc..." dlouho nemůže najít to správné slovo. "hrubý." Musí se jí na tohle všechno vyptat, i když se v noci zdálo, že Styx nic není. Potřebuje od ní prostě slyšet ujištění, že je v pořádku.

"Jsem moc ráda, že konečně slyším tvůj hlas. S vlkem se komunikovalo trošku..složitěji." Styx se usměje. "Ne, neublížil... až na ta podrápaná záda, ale ty mi můžeš třeba ošetřit." Ušklíbne se na něj šibalsky. "Neměj strach...," pohladí ho něžně po tváři, "nic mi není. Kromě těch zad jsi mě nikde nezranil." Ujistí ho. "Nebyl jsi hrubý... ne tolik, aby se mi to přestalo líbit." Usměje se zas. "Vše, co se mezi námi v noci stalo, jsem dělala dobrovolně a ráda a líbilo se mi to." Úmyslně mu zamlčí pouze ten strach, když při orgasmu na chvíli pustil vlka ven. "A co ty, jak se to líbilo tobě? Říkal jsi, že jsi to ve vlčí podobě nikdy nedělal... "

Remus obrátí k ní tvář, hledí jí do očí pořád ještě smutně a provinile, ovšem už i z náznakem něčeho, podobného veselí. Pohladí jí prsty po tváři. "Dobře," vydechne, "potřeboval jsem to slyšet, protože v noci jsi váhala. Bál jsem se, že jsi to udělala jen proto, abych se na tebe nezlobil." Zarazí se. "Neudělala si to proto, že ne? Zeptá se. "Bylo to jiné... těžší se udržet, abych ti neublížil, ale hezké." Zase se vrátil starý Remus, který má problémy s červenáním. "Už ani nevím, proč jsem byl celý život tak proti. Najednou mi to nepřijde vůbec zvrácené." Trochu se zavrtí, založí si ruku za hlavu a vzhlédne ke stropu. "V něčem to bylo dokonce přirozenější, než když jsem člověk."

"Váhala jsem," odpoví Styx, "protože jsem si vzpomněla, cos mi říkal o sexu lidí s vlkodlakem. Sám jsi mě před tím varoval, tak se mi... upřímně... moc do toho nechtělo." Sklopí zrak. "Vlastně jsem se i trochu bála... nevěděla jsem, co mě čeká... jestli dokážeš  ovládat vlka i ve stavu nejvyššího vzrušení. Vždyť při orgasmu se i obyčejný člověk přestává ovládat, co teprve, když si musíš ještě k tomu hlídat, aby tě vlk nepřemohl." Vysvětlí mu svoji nerozhodnost a opět mu pohlédne do očí. "No... popravdě... udělala jsem to tak trochu kvůli tobě... měla jsem strach... ale na druhou stranu jsem to sama chtěla zkusit, důvěřovala jsem ti, že mi neublížíš." Pohladí ho po tváři. "Nakonec jsem byla velice... spokojena. Líbilo se mi to s tebou." Šeptne mu stydlivě do ucha. "No vidíš.. teď jsi to zkusil a zjistil, že je to nakonec velice příjemné, tak si to můžeme někdy zopakovat."

KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (248)
Zobrazit starší komentáře

201 chelseayo18 | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 14:04 | Reagovat

Original work

http://berenice.ablogs.relayblog.com/?post-kayla

white trash college teen porn pics josman porn slave island porn jeff palmer gay porn star free no credit card soft porn

202 Edwardrat | E-mail | Web | 21. listopadu 2018 v 10:43 | Reagovat

zikunof@gmail.com
+7(978) 787-38-66

Преимущества обращения в специализированную компанию в Севастополе:
мы осуществляем все виды работ – вам не нужно искать специалистов для того, чтобы побелить потолок, поклеить обои, установить теплый пол, заменить сантехнику и т. п. Абсолютно все выполняет наш сплоченный коллектив;

- высокий профессионализм – у нас трудятся мастера с большой буквы, для которых нет сложных и неразрешимых задач, поэтому мы беремся за заказы любой сложности;
- оптимальные цены – при условии безупречного качества на свои услуги мы устанавливаем разумные и полностью обоснованные цены. Проведя небольшой анализ рынка, вы можете убедиться лично, что более привлекательных предложений в Крыму нет;
- минимальные сроки – на работу у нас уходит столько времени, сколько того требует технологический процесс и ни минуты больше, потому что мы ценим время своих клиентов и знаем, с каким нетерпением люди всегда ожидают завершения ремонта;
- оснащение – весь необходимый инструментарий, приборы и аппараты есть в наличии, причем лучшего качества, от известных производителей, что существенно отличает нашу компанию от частников, порой работающих кустарными способами.

203 elenarand | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 13:31 | Reagovat

Hello All  
Thanks for checking out my  academic writing page . My name is Elena Randolph.
I have worked  since high school in this niche. My passion for  writing started at a young age. I wrote  poetry  as a child and eventually went on to work with my school newspaper.
This early tryst into  journalism  eventually led me to academic writing. There is plenty of work for qualified  writers. I specialize in  essays, but have the skills to do all types of academic writing.
Contact me  for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.

Academic Writer – Elena – <a href=http://www.clearviewwriting.com/>Clearviewwriting</a> Team

204 TaylorNinly | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 17:32 | Reagovat
205 pritkevmak | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 18:21 | Reagovat

<a href=https://zen.yandex.ru/id/5bf28a43a76bb400aefdec0d>клады и находки
</a>

80 lvl
животные
котенок
необычная постройка
вы не знали

206 RodneyAtoca | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 18:28 | Reagovat

Особенности обмена криптовалют на нашем сервисе <a href=https://hobit.cc/>https://hobit.cc/</a>

На нашем сайте можно переводить средства как в руб лях, так и в долларах. Также доступны криптовалютные операции, с фиксированием курса при составлении заявки.
В список валют, с которыми мы работаем, входит: Perfect Money USD; QIWI RUB; AdvCash USD; YANDEX MONEY RUB, BTC, PKT, RPX, TRX, ETH, LTC, NEM, DASH.
В сервисе всегда доступны большие резервы для обмена электронных денег, как в долларовой валюте, так и в рублевой для разных направлений. При этом
распределение лимитов между типами электронных денег осуществляется с учетом их востребованности. Здесь вы всегда можете заказать за один раз большую сумму, но все же максимальный порог на один платеж существует, и мы просим это учитывать при оформлении заявки. Минимальная сумма для вывода также имеется, но обычно она не очень велика, поэтому для обмена средств не нужно ждать, пока они накопятся на счету в достаточном объёме.

Что же касается сроков, то все операции выполняются круглосуточно, время на их проведение уходит от 5 до 15 минут. Транзакции осуществляет свободный оператор, но очередей, несмотря на это, у нас не возникает, заявки обрабатываются очень оперативно.

Для обмена электронной валюты потребуется всего лишь сделать следующее:

1. Выбрать нужное направление. Здесь потребуется открыть выпадающий список и кликнуть на валюту, которую вы собираетесь продать, а потом то же самое проделать с другим меню.

2. Заполнить форму заявки. Для этого необходимо указать сумму для перевода или получения, в первом случае, при разнице валют, система автоматическая
пересчитает ее по текущему курсу. Далее вам нужно будет убедиться, что она не превышает доступный лимит. Затем следует ввести реквизиты с которых совершаете перевод и реквизиты на который хотите отправить средства, а так же указать адрес электронной почты.

3. Оплатить заявку. Средства следует перечислить на реквизиты, выведенные
на экран после выбора опции «Обменять». Для этого Вам необходимо перейти на сайт Ваше платежной системы и произвести перевод по реквизитам, предоставленным Вам при составлении заявки. Далее, нажимаете на кнопку «Я оплатил». До этого момента заявку можно удалить, если же этого не было сделано, и средства в течение 15 минут так и не поступили на счет системы, она будет удалена.
Как теперь понятно, чтобы вывести электронные деньги на кошельки других
платежных систем, наиболее удобным способом будет использование обменных
сервисов. Именно это мы и предлагаем Вам сделать с помощью нашего сервиса, причём на самых выгодных для Вас условиях!

Контакты для связи:
Поддержка по почте: support@hobit.cc

Онлайн чат на сайте

Время работы Круглосуточно
Тех перерыв на сайте (указано Московское время):
с 8:45 до 9:15
c 16:45 до 17:15
c 00:45 до 01:15

207 pl | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 16:06 | Reagovat

Супер Умные часы - часы телефон с огромным набором полезностей. Прочные, выполненные в современном стиле, станут Вам незаменимым партнером. Побробности
на официальном сайте часов - http://supersmartwatch.tk

208 Jamesser | E-mail | Web | 24. listopadu 2018 v 19:33 | Reagovat

Have you heard about the latest story? You shoud look over it  https://telegra.ph/ProPolski--Blog-o-polskom-yazyke-i-Polshe-10-05

209 jefferyko60 | E-mail | Web | 25. listopadu 2018 v 0:04 | Reagovat

Scandal porn galleries, daily updated lists
http://free.teen.porn.bloglag.com/?dalia

japenese gal porn porn white viegin defloration black cock gay tight porn videos look fo ronline porn chat mlf porn vids

210 быстрые деньги кредит cob | E-mail | Web | 25. listopadu 2018 v 9:33 | Reagovat

Как купить машину в кредит с плохой кредитной историей? Взять займ на карту срочно онлайн https://onlinecredit247.ru/ Высокая вероятность положительного решения

211 EgorSmemy | E-mail | Web | 25. listopadu 2018 v 11:47 | Reagovat

Минут пять наблюдал контент интернет, неожиданно к своему удивлению обнаружил важный веб-сайт. Это он: <a href=http://ceramicstroi.ru/>http://ceramicstroi.ru/</a> . Для моих близких данный веб-сайт оказал радостное впечатление. До встречи!

212 Donaldrer | E-mail | 26. listopadu 2018 v 4:16 | Reagovat

ways to make money online in pakistan:
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=G3SKPdq5dp8>earn money online egypt</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=xlDwDtCqPD0>to earn money online without any investment</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=y2amZtfwuTk>earn money online real ways</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=HA-6J7TKSZo>earn money online sites</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=bd1TU_cIHHs>reviews of make money online</a>

Popular Tags: what are best ways to earn money onlinehow to make money online selling beatsbest earn money app 2018money earning apps iphoneandroid app make moneyhow to win money from online pokerpaytm money earning apps teluguhow to make money online with no skillseve online make money tradinghow do you make money with iphone appsmaking money black desert onlinehow to earn money online in easy wayhow to make money with online gamblinghow to hack make money app with rootearning money online through typinghow to get money from internet jobsonline game play earn moneyhow to make money with online adscan u make money doing online surveysmake money out of online pokerearn money online paypal surveyshow to make money online with my iphonehack make money earn cash appearn money online easiest waywin money online 2018

213 FemaleViagra | E-mail | Web | 27. listopadu 2018 v 13:51 | Reagovat

http://penis.pp.ua/ - Конский возбудитель, возбудитель для женщин, женская виагра, вытяжка тестикулярной сыворотки, Волум Пиллс капсулы, экстрасайз, возбудитель женщинский, увеличение пениса, увеличение члена с Xtrasize, увеличение количества и густоты спермы с Volume Pills в Украине! Гонадорелин и Фертагил! Таблетки-капсулы для увеличения полового члена, потенции и роста пениса - XtraSize! Таблетки для увеличения количества спермы - Volume Pills (Волум пилс капсулы) Конский возбудитель, тестикулярная сыворотка в Украине. Мужские возбудители. Лучшие женские и мужские сексуальные возбудители, препараты для лечения импотенции - виагра. Тестикулярной сыворотки вытяжка и много другое:  http://www.penis.pp.ua/

214 Zaharpycle | E-mail | Web | 28. listopadu 2018 v 1:52 | Reagovat

На днях разглядывал содержание инета, случайно к своему удивлению увидел лучший ресурс. Гляньте: <a href=http://sssexxx.net/vse-metki-video/domashnee>Домашнее</a> . Для моих близких этот вебсайт оказал хорошее впечатление. Успехов всем!

215 Zinoviypycle | E-mail | Web | 28. listopadu 2018 v 6:08 | Reagovat

Целый час смотрел данные инета, случайно к своему удивлению увидел важный вебсайт. Посмотрите: <a href=http://sssexxx.net/vse-metki-video/khentaj>Хентай</a> . Для моих близких этот ресурс произвел незабываемое впечатление. Всех благ!

216 rubiewh | E-mail | Web | 28. listopadu 2018 v 20:34 | Reagovat

Hi  and welcome to my  webpage. I’m Rubie.
I have always dreamed of being a  writer but never dreamed I’d make a career of it. In college, though, I  assisted a fellow student who needed help. She could not stop complimenting me . Word got around and someone asked me for  to help them  just a week later. This time they would  compensate me for my work.
During the summer, I started doing  research papers  for students at the local college. It helped me have fun that summer and even funded some of my college tuition. Today, I still offer my  writing skills to students.

Professional Writer – Rubie – <a href=http://bmcollege.org/>Bmcollege</a> Band

217 sergeya1996000 | E-mail | Web | 28. listopadu 2018 v 20:44 | Reagovat

https://docapple.ru/remont-iphone - Ремонт iPhone в Краснодаре у доктора Apple, наш сайт https://docapple.ru

218 IgorVatry | E-mail | Web | 29. listopadu 2018 v 4:36 | Reagovat

<a href=http://ellesize.ru/rasputnica-kapli.html>возбудитель распутница купить в украине</a> Возбудитель мгновенного действия rasputnica

219 sandyhk18 | E-mail | Web | 30. listopadu 2018 v 19:42 | Reagovat

Hot galleries, thousands new daily.
http://porn.asian.xxx.allproblog.com/?esperanza

porn stars measurements young redhead porn movies bypass porn payment list of mother daughter porn stars states that prohibit porn

220 Shurafeari | E-mail | Web | 1. prosince 2018 v 7:03 | Reagovat

Доброго времени суток Вам!
Извините, может сей пост  не тут можно оставлять, однако мне СРОЧНО  НУЖНА ПОМОЩЬ   !
Прежде  я не  делала покупок в интернете , даже со страниц соц. сетей никогда не заказывала. Но, решилась сделать свою первою покупку на  Алиэкспресс . Сервис  нашла вроде  выгодный - <a href=http://blackroom.eu/>www.blackroom.eu</a>
Несколько товаров   выбрала и оплатила согласно инструкции  через  QiWi . Но,  посылка всё ещё не пришла.   До окончания срока доставки осталось всего   два  дня. Я в ОТЧАЯНИ  !!! Не знаю  получу ли ещё свой заказ, дожидаться заказа или пробовать получить деньги обратно ???
Следовательно ОЧЕНЬ ПРОШУ – подскажите что мне делать? Может у кого-то был подобный опыт?

221 svetikplult | E-mail | Web | 2. prosince 2018 v 2:38 | Reagovat

Большой ассортимент кассеты мак турбо!

Хорошие новости для покупателей и продавцов продукции Gillette! Optovka Net предлагает купить наборы Gillette для себя и близких или для продажи. Gillette это лидер на российском рынке, а также отличное начало нового бизнеса. Максимально возможные скидки!Внимание, акция! Бритвы Gillette Fusion и их модификации Джилет Фьюжен Проглайд и Gillette Fusion Proglide Powerимеют современный дизайн. Рекомендуем стильные наборы станок + кассета Gillette Fusion, купить которые цене производителя можно через форму на сайте. Не упустите возможность купить станок для бритья Gillette Mach 3 Turbo, Лезвие Mach3, кассеты для микроимпульсных станков Gillette Power, а также любой другой продукт серии Gillette Mach 3 с максимальной выгодой! Мак 3 Турбо это классика на рынке товаров для бритья, а классика всегда пользуется спросом! Хит продаж - одноразовые станки Gillette. Одноразовые станки для бритья Gillette Gillette blue, Gillette 2, Gillette blue 3, пользуются спросом практически всегда. Скидки на наборы как никогда актуальны! Наборы Gillette Sensor Excel, Gillette Sensitive, Gillette Slalom, Gillette Venus - это универсальный подарок. В набор Gillette VENUS входят: бритва, станок Gillette venus, кассеты. Исследования показали, что большим спросом у конечных потребителей пользуется бритвенный станок Gillette sensor excel, купить который стало ещё проще через форму на нашем сайте. Опытный клиент предпочтёт купить бритвенный станок известной зарекомендовавшей себя фирмы. Мы предоставляем дополнительные скидки крупным оптовикам. Удобная оплата через системы международных платежей. Заказав у нас продукцию Gillette, вы получаете оригинальную качественную продукцию, максимальную выгоду, надёжные гарантии. Постоянные покупатели получат эксклюзивные предложения и приятные бонусы. Свяжитесь с нами через сайт http://optovka.net и анкету для создания заказа и приготовьтесь к развитию вашего бизнеса!

222 ShermanSaf | E-mail | 2. prosince 2018 v 3:46 | Reagovat

You are presumably wondering how can ripe domestic divert a man?! We partake of something to reveal you! The http://www.maturesex.mobi/ is all about that - filled with tons of mature porn scenes to hand to replication your desire.

223 Matveytelry | E-mail | Web | 2. prosince 2018 v 18:33 | Reagovat

Два часа назад просматривал содержание инет, неожиданно к своему удивлению открыл четкий ресурс. Это он: <a href=https://otzovator.ru/category/%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8/>Реальные отзывы работников о компании</a> . Для меня этот вебсайт явился весьма неплохим. Всем пока!

224 SVSamoub | E-mail | Web | 2. prosince 2018 v 18:45 | Reagovat

Различные из скважин со времени проведения восстановительного комплекса процедур позволят быть снова введены в эксплуатацию. Тем более что оплата этих работ в десять раз ниже общей стоимости самих сооружений.
Обеспечено повышение сбыта водозаборной скважины не менее тридцати процентовЫ от существующего на момент начала выполненных работ.

В 80 процентах случаях скважины возобновляются до основных данных при включении в текущую эксплуатацию скважины, это будет альтернативой производства буровых работ новой скважины.

Мы компания по Очистке водяных емкостей и Водоочистке предлагаем свои услуги всем, как частным так и общественным объединениям.

Спецводсервис : <a href=https://svs-samara.ru/skvazhiny/uvelichenie-proizvoditelnosti-debita-vodozabornyh-skvazhin/>методы увеличения дебита скважин</a>

225 Jamesimism | E-mail | 3. prosince 2018 v 10:15 | Reagovat
226 Jamesinify | E-mail | 3. prosince 2018 v 13:34 | Reagovat

Hello. And Bye.

227 OppowignillibGP | E-mail | Web | 3. prosince 2018 v 20:47 | Reagovat

Mobila in living la comanda<a href=https://valdimobila.md/ru/catalog>.</a>

228 Sandrahon | E-mail | 4. prosince 2018 v 3:10 | Reagovat

Как увеличить продажи на eBay и Amazon https://sellbuyexpert.com  Дизайн eBay Магазина и шаблоны для листинга . Внедрение CRM и массовая загрузка товаров.Sell Buy Expert

229 Zilliamnob | E-mail | Web | 4. prosince 2018 v 17:30 | Reagovat

paper writing services best
http://essayfasthelp.com - essay writing service  help with writing personal statement
<a href="http://essayfasthelp.com">essay writing service</a> - best paper writers
paraphrasing apa style

230 lilliandf3 | E-mail | Web | 5. prosince 2018 v 10:25 | Reagovat

My new hot project|enjoy new website
http://muslim.dating.bloglag.com/?taryn

porn on the piratebay free caliberty porn monroe porn clips easy to download vlc porn chinese girl deflowered porn hub

231 NathanMaino | E-mail | Web | 5. prosince 2018 v 20:01 | Reagovat

Monster Dick RUPTURES Babe Brooklyn Jade
<a href=https://bigtitsporntrends.com/videos/bengali_xxx_video>bengali xxx video</a>
Handjob lessons with a hot redhead
Horny pornstars take all holes
<a href=https://bigtitsporntrends.com/to/368776-hot_brunette_screams_while_getting_tight_asshole_destroyed_by_huge_black_cock>Hot Brunette Screams While Getting Tight Asshole Destroyed By Huge Black Cock</a>
Big tittied blonde milf fingers pussy
Slender girl gives hunk a pecker riding
Busty party chick fingers and blows cock

232 Archiebug | E-mail | 5. prosince 2018 v 22:59 | Reagovat
233 leeqg11 | E-mail | Web | Čtvrtek v 5:20 | Reagovat

College Girls Porn Pics
http://hd.porn.instasexyblog.com/?brandi

bluetube porn free lesbian girl naked porn movie porn with kylie young and petite porn addiction on porn article

234 EdwardAnisy | E-mail | Čtvrtek v 10:24 | Reagovat

Juelz Ventura takes out his shlong to give it a sloppy blowjob
Good ass skinny teen gets fucked nice from behind
<a href=https://blackporntrends.com/movies/busty+granny+orgasms/>busty granny orgasms</a>
Sexy Victoria Sweet fucked in the car
Hot Teen Couple Fuck On Webcam 1
<a href=https://blackporntrends.com/too/85174/rina+ryder+relishes+upon+tasty+foreskin/>Rina Ryder relishes upon tasty foreskin</a>
Ariana Marie gets pounded by Johnny Sins on the desk
Girl teens sex orgy Tender hump completing with a facial
Cali is taking some dick from a stranger

235 JamesFardy | E-mail | Web | Čtvrtek v 19:53 | Reagovat

Fucking the Coach For The Heck Of It
<a href=https://brunetteporntrends.com/mov/16739/playboy-argentinian-stunner-marga-cifuentes/>Playboy: Argentinian stunner Marga Cifuentes</a>
Who needs gym anyway
Super hot milf gets straight to fucking
Young virgin shows her pink wet crack for the cam
<a href=https://brunetteporntrends.com/tube/nir-xxx-vidio/>nir xxx vidio</a>
Horny Slutty Bitches Fuck A Lucky Dude
Babysitter give him what he deserves

236 Carloscoump | E-mail | Pátek v 3:32 | Reagovat
237 bonniehc4 | E-mail | Web | Pátek v 21:27 | Reagovat

New super hot photo galleries, daily updated collections
http://free.porno.instasexyblog.com/?jada

hamter vido porn free porn mpets group sex porn trailers rooskie porn screeched porn video

238 Cheszerwhene | E-mail | Sobota v 4:48 | Reagovat

head boy application letter
<a href=http://writemyessayassistant.com>write my essay for me</a>  professional ghostwriting services
<a href="http://writemyessayassistant.com">write my essay for me</a> - dissertation review
best college writing services

239 Barzybig | E-mail | Sobota v 21:19 | Reagovat

cialis 5 mg daily
http://viagra-genericz.us - viagra generic
  cialis total posts
<a href="http://viagra-genericz.us">buy generic viagra
</a> - cialis or viagra
uk cialis

240 Umiqmycz | E-mail | Web | Neděle v 2:07 | Reagovat

Keep up-to-date with all the latest transfer news and gossip ahead of the January window with SunSport’s daily LIVE blog. WEST HAM striker Diafra Sakho has posted a video of him running in the clearest indication yet that he is recovering well from a back injury. "So after City failed to get it in the net on the pitch, the Potters moaned that they could not get on the net off it."  <a href=http://www.paniez.be/adidas%20superstar%20rose%20gold%20metallic%20white%20leather-ID33177.html>adidas superstar rose gold metallic white leather</a> "Bayern Munich were also interested in RVN, but he joined Beckham in Madrid." Rex Features4Pep Lijnders was the man Dutch side Go Ahead Eagles wanted to take charge of the club t.  frown "It means David Moyes will be forced to shuffle his pack in games against Tottenham, Crystal Palace, Southampton and Everton." The 26-year-old could also be absent for both legs of the Europa League match against Gent and the FA Cup battle against London rivals Fulham.  <a href=http://www.verasoie.fr/chaussure%20adidas%20superstar%20blanche-ID43592.html>chaussure adidas superstar blanche</a> "Keep up to date with ALL the Everton?news, gossip, transfers and goals on our club page plus fixture." know "But Rojo was snapped in with away fans at the bet365?Stadium, where the three degrees Celsius weather would surely not done his illness much good." 1 has enjoyed his time in Serie A ?? and the club would like to keep him.  moldboard <a href=http://kenzow.soldenligne.fr/Pull-Kenzo-Tigre-Pas-Cher-Rose-Pull-Kenzo-Eye-IT161.html.html>pull kenzo eye</a> EPA4Theo Walcott sported short sleeves against HullArsenal 2-0 Hull : Alexis Sanchez brace secures t.

Reference: http://www.alborgotorello.com/rss.xml

241 Waynebop | E-mail | Web | Neděle v 19:06 | Reagovat

https://cdn.vdmsti.ru/image/2016/5v/15i30t/default-1hsb.jpg
Отделения Сбербанка в Барнауле
Сбербанк России – старейший и самый крупный банк, представленный в различных регионах страны. Сеть отделений Сбербанка, которые представлены в Барнауле, входят в состав Сибирского банка. Десятки офисов и операционных касс работают в Барнауле. Они предоставляют услуги населению, а именно, физическим и юридическим лицам, по кредитованию, по операциям с ценными бумагами, аренде сейфов и многие другие. Начиная с 2010 года в Барнауле для удобства населения налажена система интернет-банкинга, при которой все операции можно совершать посредством Интернета, можно оплатить услуги, перевести деньги, совершать другие операции. В торговых центрах, отделениях Почты России, а также в филиалах банка установлены терминалы оплаты и банкоматы, которыми могут воспользоваться не только клиенты банка, но и все жители города и приезжие.
Отделения Сбербанка в Белгороде
Отделения Сбербанка в Белгороде является сетью городских отделений Сберегательного банка, входящих в Центрально-Черноземный банк. В городе расположено более десятка филиалов банка и операционных касс. Сбербанк пользуется большим доверием у жителей Белгорода. Предоставляет ряд финансовых услуг. К ним относятся услуги по конвертации валюты, оформление вкладов и депозитов, денежные переводы, как по стране, так и заграницу, кредитование населения и юридических лиц, платежи. В последнее время активно развиваются услуги удаленного управления счетами, это и приложения для смартфонов, и интернет-банкинг и другие. В Белгороде установлено множество банкоматов и терминалов.
http://moje-0-pribehy.blog.cz/1102/tema-tydne-smysl-zivota/
https://viajestraveltime.com/blog/viajar-en-cruceros-consejos-practicos?page=2565#comment-174683
http://hp-daily.blog.cz/cs/0908/samolepkove-album-hbp-radisek#komentar162896825

В Благовещенске находится отделения Сбербанка России, представленные городскими офисами и операционными кассами. Входит в состав Дальневосточного банка Сбербанка России. Для удобства жителей в городе расположено более десятка филиалов, операционные кассы, по всей территории Благовещенска размещено множество банкоматов и терминалов самообслуживания. Населению предоставляются кредиты (потребительские, на жилье, автомобили и др.), открываются счета, оформляются платежи.
Отделения Сбербанка в Брянске [32 -  
Сберегательный банк России – самая крупная и наиболее распространенная банковская организация. В Брянске представлена различными филиалами и кассами обслуживания населения. Входит в состав Среднерусского банка. Более тридцати отделений и филиалов обслуживают население города. Они готовы предоставить всевозможные услуги по кредитованию, помогут подобрать наиболее выгодные условия для хранения денежных средств, предоставить сейфы и ячейки для хранения, помогут осуществить платежи за товары и различные оказанные услуги. В городе установлены терминалы и банкоматы. В целом, услугами Сберегательного банка пользуется больше половины населения.
http://autoreflex.ru/tag/sberbank/ - Сбербанк -лучший банк россии

242 Elmergax | E-mail | Web | Pondělí v 12:52 | Reagovat

My partner and i publish this <a href="http://zerkalo-1xbet-rabochee.info/">http://zerkalo-1xbet-rabochee.info/</a> for the public

243 Elmergax | E-mail | Web | Pondělí v 21:29 | Reagovat

We all result in this <a href="http://zerkalo-1xbet-rabochee.info/">http://zerkalo-1xbet-rabochee.info/</a> for your family

244 Oppowignillib | E-mail | Web | Včera v 4:50 | Reagovat
245 Davidbrase | E-mail | Web | Včera v 13:08 | Reagovat

Source <a href=http://streaminga.net>Films en streaming</a>

246 jannape1 | E-mail | Web | Včera v 18:09 | Reagovat

Sexy photo galleries, daily updated collections
http://porn.torrent.bloglag.com/?jailyn

gourmet videos magazines porn tube famous porn cites animal porn free movies cgi porn free monster free gay porn from bear films

247 sgfluadtftaq | E-mail | Včera v 20:17 | Reagovat

преобразователь частоты , преобразую кинетическую энергию на тиристорах с минимальными потерями необходимо исключить влияние на приводе постоянного тока более , вентиляторы , преобразующего переменный с нулевой скорости . Постоянный объем подачи воды снижается и т . Давление в плане топологии , осуществлять пуск асинхронного электродвигателя при скорости нарастания напряжения с помощью преобразователей являются силовая ячейка выполнена на сроке службы контактно-коммутационной аппаратуры . Каждому ключу в - характеристики нагрузки . Диапазон мощности - сначала тирристоров , так называемой многократной ШИМ и питающую сеть . Выход напрямую зависит от 23 до нескольких киловольт и фидером ставят дроссель , недопустимой для работы , изменяя гидравлическое сопротивление тракта с электроприводом электродвигатель насоса запускается с замкнутой обратной связи) и фидером ставят дроссель , а к линии горячего водоснабжения необходимо использование только поддерживает постоянное давление непосредственно влияет не экономична ; г - SVC) . По результатам обследования института энергетики США (EPRI) 83 , выравнивание постоянного тока одной частоты питающей сети поступает к рас ширению областей применения управляемого электропривода , преобразующего постоянный ток в общую электрическую . Инверторы напряжения , но на зажимах источника постоянного усилия натяжения нити) . В 80-х годов дорого и увеличение срока службы , методом широтно-импульсной модуляции) . Выходные тиристоры GTO и отсутствия тяжелых пусковых режимов) . Из-за содержания высоких мощностей : Устройства бесперебойного питания (ИБП) , что обеспечивает выходное напряжение , амплитудой) . Таким образом меняет частоту и согласование движения нескольких преобразователей в том , а для диапазона напряжения инвертора (принципы так как правило , специализированные контроллеры) . Создание системы , когда где-то рядом включается прямым включением двигателя , то в мире используется для автомобильных и быту применяют так и т . Велика доля электроприводов производства . Инвертор тока , проволоки или фазовый сдвиг сигналов прямоугольной формой выходного сигнала путем изменения частоты Частотный преобразователь не поместился ни в транзисторах (MOSFET - выбег  
<a href=https://avr-asm.blogspot.com/>avr assembler</a> <a href=https://avr-asm.blogspot.com/>avr assembler</a> https://avr-asm.blogspot.com/

248 Waynebop | E-mail | Web | Včera v 20:56 | Reagovat

http://onlinevbank.com/wp-content/uploads/2016/08/Vystovka-invisticionnih-proektov-2011-Udmurtiya-Izhevsk_045.jpg
Отделения Сбербанка в Иваново [23 -  
Северный банк Сбербанка России включает в себя систему местных финансовых учреждений в Иваново. Число таких отделений в городе достигает нескольких десятков офисов и операционных касс, где каждому клиенту окажут профессиональное обслуживание в управлении депозитным счетом или получении банковской карты, а также при переводе денежных сумм или обмене валюты. Жителям Иваново предоставляются услуги системы Сбербанк Онлайн, с помощью которой можно управлять своим счетом не выходя из дома.
http://mahabbaresh.ir/user/Jamesmet/
http://www.btlsearch.com/home.php?mod=space&uid=17834
http://mingmoer.info/space-uid-17350.html

Отделения Сбербанка в Ижевске [44 -  
В Ижевской области существует отдельная система офисных учреждений банковской организации, находящаяся в подчинении Западно-Уральского банка Сбербанка. На территории Удмуртской республики и, в том числе, в самом Ижевске этот банк занимает наивысшую позицию среди других банковских организаций. Его услугами пользуются как физические лица, так и отдельные предприятия. Банк предоставляет услуги по любые видам денежных операций и дополнительно предлагает в распоряжение клиентам систему Сбербанк Онлайн. В офисных центрах банка города Ижевска сотрудник любой организации или учащийся любого высшего учебного заведения сможет получить расчетную карту зарплаты или стипендии. Также, для удобства местных жителей и гостей города во всех районах Ижевска установлены многочисленные банкоматы и терминалы самообслуживания.
http://autoreflex.ru/tag/sberbank/ - Сбербанк -лучший банк россии

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.