Život není fér - 6

29. ledna 2010 v 18:40 | Styx |  Život není fér
6. kapitola

s
Siriusovi chvíli trvalo, než pochopil, co mu teď Severus prozradil. Lily je jen kamarádka? Celou dobu se spolu jen přátelili, nic mezi nimi nebylo? Takže celá léta na ni žárlil zbytečně a trápil se bez důvodu. Merline, to se teda povedlo.
V úžasu dokořán otevřel oči a ústa se mu roztáhla do širokého úsměvu, až se mu zaleskly zuby. Přitáhl si Severusův obličej, sklánějící se nad ním a radostí mu vtiskl na ústa vlhký polibek. Převrátil ho na záda s úmyslem lehnout si na něj. Hlasitě zasténal a obličej se mu zkřivil bolestí, jako když švihne bičem. Padl zpátky na polštář a těžce oddychoval.
,,Siriusi, tvé zranění …" zakřičel ustaraný Severusův hlas.
Sirius se zvedl se na lokty, tentokrát pomalu a naklonil se nad jeho obličej. Křečovitě se usmál, zcela jasně ještě nebyl v pořádku, i když se ze všech sil přemáhal.
,,Siriusi, nemusíš…" Severusovy námitky byly okamžitě umlčeny polibkem.
,,Ale já chci. Neboj, jsem v pořádku," ujistil ho Sirius, ale nezdálo se, že by Severuse dostatečně přesvědčil.
Sirius se loktem podepíral o polštář a druhou rukou se dotýkal Severusovy tváře, hladil ho po čele, po vlasech a dotýkal se prsty jeho rtů. Snažil se zahnat Severusovy obavy. Zahrnoval polibky každičkou část jeho obličeje a když Severus konečně zavřel oči a zcela se oddal jeho mazlení, políbil ho na oční víčka a šeptal mu něžná, romantická slovíčka.
,,Krásný… dokonalý… přitažlivý… můj Severus…" dýchal mu něžně na krk a vlhkými rty laskal Severusovu šíji. ,,Jsi nádherná bytost…" šeptal vzrušeně. ,,… jsi štěstí mého života…" Jazykem prozkoumával ucho a pak vzal mezi rty ušní lalůček a cucal ho.
Severus přerývaně oddechoval. Už jenom ta šeptaná vyznání ho vzrušovala k nevydržení. Siriusovy ruce nesměle klouzaly po porcelánově bílém, chvějícím se těle. Trochu se mu třásly léty odepíranou touhou hladit a laskat milované tělo. ,,Nikdy tě neopustím… nikdy..."
Něžně hladil Severusova záda, pod citlivými prsty ucítil starou zahojenou jizvu a sklouzával rukou níž. Prsty se mu na chvilku zastavily v dolíčku na bedrech, pohrávaly si s ním a pak sklouzly ještě níž. Pohladil jemnou kůži zadku, otevřel dlaň a začal sval masírovat. Pak trochu zmáčkl a ze Severusových úst se vydral vzrušený vzdech.
,,Miluji tě, Severusi," šeptal zastřeným hlasem do jeho pootevřených rtů. Vysunul jazyk a strčil ho do mezery mezi jeho rty. Severus okamžitě nasál a vtáhnul Siriusův jazyk hluboko do svých úst. Olizoval ho, cucal a prozkoumával mu celá ústa.
Sirius přesunul ruku na Severusova prsa a pokračoval v laskání jeho těla. Severus zasténal do jeho úst pokaždé, když prsty při průzkumu nového území objevovaly další a další citlivá místa. ,,Jsi jenom můj…"
Sirius nahmatal bradavku a jemně ji třel v prstech. Toužil po tom, vzít si ji mezi zuby a kousat, ale při prvním pokusu mu v tom bolestivá rána na prsou zabránila. Musel si vystačit rukou. Hladil nahou hruď a prsty přejel po další jizvě.
Nahmatal vystouplá žebra - Merline, jak je hubený - a sklouzl rukou k Severusově napřímenému penisu. Na tento okamžik myslel jen ve svých nejodvážnějších snech a najednou se ho může dotknout. Nemohl tomu uvěřit, dokud se zlehka nedotkl jeho špičky. Přejel třesoucí se rukou po zvlhlém žaludu a vychutnával ten dlouho odpíraný slastný pocit. Ucítil Severusovo zachvění a to ho pobídlo k tomu, aby penis sevřel pevně do dlaně.
Severusova reakce byla neuvěřitelná. Zasténal slastí, zabořil prsty do Siriusových zad a celý se roztřásl. Sirius zvedl ruku k ústům, naplival si do dlaně sliny a začal jeho penis hladit po celé délce. Sevřel ho pevně, tak jak to měl sám rád a začal ho třít.
Opět šeptal Severusovi láskyplná slova. ,,Tak nádherný... můj… můj," šeptal vzrušeně.
V Severusových očích se odrážely vlny rozkoše, sténal a svíjel se mu pod rukama a Siriuse to vzrušovalo na maximum.
Sáhnul si druhou rukou do svého ztopořeného rozkroku. Přitiskl rty na Severusova rozechvělá ústa a divoce mu strkal jazyk dovnitř a ven a kousal ho do rtů. Severus vzdychal a sténal chtíčem a oplácel mu kousání. Sirius zrychloval pohyb v obou dlaních a všechny smysly měl opojené vzrušením. Nevnímal bolest na prsou a ztěžka dýchal. Severus se mu pod rukama zmítal a hlasitě sténal.
Vtom jeho ústa zastřeně zakřičela ,,Siriusi!" a šlachovité tělo se napnulo ve vlně orgasmu. Vyvrcholil do Siriusovy dlaně. Jeho dlouhé nehty se zatnuly do Siriusových zad a zanechaly po sobě krvavé škrábance jako od zvířecích drápů.
Sirius sykl bolestí i vzrušením zároveň a fascinovaně hleděl do Severusova obličeje, zkřiveného vlnou orgasmu.
Jeho vzrušení se stupňovalo a přecházelo do fáze vyvrcholení. Bezděčně se mu z úst vydralo Severusovo jméno, tělo se mu nadzvedlo v slastné křeči a zkropil obě nahá těla semenem.
Napnuté svaly se uvolnily, padl zády do peřin, přerývaně dýchal a poslouchal Severusův zrychlený dech u svého ucha. Pomalu se oba zklidňovali, dech se zpravidelnil. Sirius otočil hlavu a pohledy se setkaly.
Jejich první milování bylo nezkušené, ale neskutečně nádherné. Sirius zvedl ruku, aby pohladil ten jindy bledý obličej, teď krásně růžový dozvuky vášně a v půli pohybu se zarazil. Dlaň měl plnou Severusova semene.
Podívali se na sebe a tiše se zachichotali. Severus zvedl z podlahy plachtu a důkladně si oba navzájem utřeli z těl pot a zbytky svého chtíče. Shodili plachtu na zem a přitiskli se k sobě. Siriusovy oči jaspisové barvy se vpíjely do uhlových Severusových. Z obou párů očí přímo sršela láska, štěstí a oddanost. Nebylo potřeba vůbec žádných slov, ta by ten okamžik jen zkazila.
Sirius si všiml, že Severusovi stéká tenký pramínek krve ze rtu, jak ho v zápalu vášně pokousal trochu víc, než ve skutečnosti zamýšlel.
,,Promiň," řekl omluvně.
Vystrčil jazyk a olízl mu pokousaný ret. Slízl krev, chutnala sladce. Pak mu zahrnul ústa polibky, aby mu vynahradil tu bolest.
,,Ty taky," lišácky se pousmál Severus a výmluvně ho pohladil po čerstvě rozedrané kůži na zádech.
Sirius ho pevně sevřel v objetí, až zranění zaprotestovalo. Severus zalapal po dechu a téměř se lekl, že mu popraskají kosti.
,,Severusi, nikdy se tě nevzdám, když vím, že mi mé city opětuješ. I kdyby to mělo znamenat konec přátelství s Jamesem."
Severus se k němu přivinul ještě blíž a schoulil se do jeho náruče. Nikdy v životě nebyl šťastnější a vychutnával si tuto chvíli každým kouskem svého těla a své duše. Přál si, aby to nikdy neskončilo.
,,Tohle máš ode mne na památku. Bude ti mne to připomínat, když zrovna nebudeme spolu."
Sirius sundal z krku řetízek, na kterém byl pověšený nádherný amulet. Byl z ryzího zlata ve tvaru šestiúhelníku a po celém obvodu měl vyryté starodávné runy. Uprostřed byl zasazený vzácný, broušený rubín. Precizní ruční práce.
,,Ne, to nemůžeš…" zaprotestoval Severus. Sirius mu položil prst na rty, aby zarazil jeho protesty. ,,To je dědictví naší rodiny. Rudý rubín je symbolem čisté krve. Před staletími, v dobách templářských rytířů, tam až sahají kořeny našeho rodu, jej vyrobili skřeti," vysvětloval Sirius a zmáčknul amulet mezi prsty. Kov cvakl a víčko se otevřelo. Uvnitř se objevil zlatý erb rodu Blacků.
Sirius řetízek bez přemýšlení přetáhl Severusovi přes hlavu. ,,Nech si ho, nenávidím svou rodinu, s tou jejich mánií pro čistou krev," suše konstatoval.
,,Siriusi, miluji tě. Nikdy mě nesmíš opustit, prosím. Zemřel bych."
Myslel to smrtelně vážně. Bez Siriuse by jeho život neměl žádnou cenu. Teď už ne. ,,Chci být součástí tvého života. Chci, aby se dnešní noc opakovala zase," škemral.
,,Fajn, ale příště bez té krve," dodal Sirius a lišácky se usmál.
Severusovo tělo se v jeho náruči zachvělo tichým smíchem. Choulili se k sobě v pevném objetí na posteli, kde oba přišli o panictví, nahá těla propletena do sebe.
Svítalo.

***

Madam Pomfreyová vstoupila ráno do dveří ošetřovny s mastičkou na tácku, aby zkontrolovala a ošetřila zranění pana Blacka. Zarazila se, když uviděla v jeho posteli dvě spící nahá těla, v těsném objetí u sebe, v obličejích šťastné úsměvy. Přistoupila tiše k posteli a zatáhla závěs kolem nich. Odešla zcela nepozorovaně a doufala, že dnes na ošetřovnu nikoho nepřivezou.

***
Sirius se začal tajně scházet se Severusem. Kradli si pro sebe každou volnou chvilku, jakoby chtěli dohnat to, co za celá ta léta zameškali. Nikdo nevěděl o jejich tajných schůzkách, nikdo ani netušil pravdu o jejich skutečném vztahu. Severus se z nějakého nepochopitelného důvodu vyhýbal návštěvám ve svém rodném domě a tak celé letní prázdniny strávili v Siriusově venkovském sídle, zamilovaní a šťastní, jako nikdy předtím.
Pettigrew nesl dost nelibě, že Black s nimi tráví čím dál míň času. Remus sedí jen v knížkách a poslední dobou s ním není žádná sranda a Sirius se hned po škole vždy někam vypaří. Něco se s ním děje, přemýšlel Pettigrew. Při jejich společné hodině lektvarů se Zmijozelem se Sirius vůbec nesoustředil a zkazil vše, na co sáhnul.
U oběda si z něj pak dělali všichni tři legraci. ,,Siriusi, ty máš holku," smáli se.
,,Tsss," zasyčel vztekle Sirius, odstrčil nedojedený oběd a už zase někam pospíchal.
Trojice se za ním pobaveně dívala a pak James spiklenecky promluvil. ,,Určitě má holku. A je ze Zmijozelu. Viděl jsem, jak se pořád zamilovaně díval ke zmijozelskému stolu."
Pettigrew hleděl zachmuřeně do talíře. Vůbec se mu nezamlouvalo, že Sirius kvůli nějaké hloupé holce odsunul Poberty na vedlejší kolej. Už si ani nevzpomínal, kdy naposled spolu pronásledovali jejich věčnou oběť, toho vystrašeného parchanta Srabuse. Chybělo mu to jeho ponižování a týrání.
Musí tomu přijít na kloub.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.