Život není fér - 5

29. ledna 2010 v 18:38 | Styx |  Život není fér
5. kapitola

s
Siriusovo tělo se ještě pořád třáslo, ale vztek už pomalu odezníval. Zato se opět ozvala rána na prsou. Prudce oddechoval a bolestí se mu křivil obličej.
Najednou ucítil, jak se za jeho zády prohnula matrace pod váhou něčího těla a někdo si vlezl k němu do postele. Strnul. Na záda se mu přitisklo teplo a něčí ruka ho objala kolem ramen. Nebylo pochyb, komu patří. Chvíli leželi oba nehnutě, překvapeni z tohoto nového zážitku a vychutnávali si prchavý okamžik sblížení, na který oba čekali celá léta.
,,Siriusi …" přerušil nakonec posvátné ticho Severus. ,,… můžeš zopakovat, co jsi teď řekl, prosím?"
,,Miluji tě, Severusi. Z celé své duše," zašeptal Sirius.
,,Myslíš to vážně?"
,,Smrtelně."
Severus se přitáhl blíž k Siriusovi a každým centimetrem svého těla si vychutnával dotek jeho nahé kůže. Nemohl se nabažit toho blaženého pocitu, po kterém toužil snad od nepaměti. Proč musel na tenhle okamžik čekat celou věčnost, proč osud zařídil, že se museli míjet, i když byli jen kousek od sebe?
Minuty plynuly. Ležel úplně bez hnutí, jakoby se bál, že když se pohne, tak se vše rozplyne. Obličej měl zabořený do hebkých vlasů a vdechoval jejich vůni. Byl šťastný, jako nikdy v životě a za žádnou cenu nechtěl o to přijít.
Sirius vnímal všemi smysly přítomnost člověka, kterého miloval celou svojí duší a srdcem. Láskou odepíranou, zakázanou a neopětovanou, kvůli které se trápil celé roky. Nemohl ani tušit, že to Severus cítí stejně.
Chytil Severusovu ruku do své dlaně, položil si jeho prsty k tváři a dotkl se jich ústy. Nechal své rty na prstech přitisknuté donekonečna, prožíval ten nádherný pocit prvního kontaktu, víčka zavřená a vnímal jen teplo, sálající z jeho dlaně.
Druhá Severusova ruka ho začala hladit po vlasech. Zaplétala se mu do dlouhých kadeří, pak mu odhrnula pramen vlasů z krku. Siriuse zalechtal na šíji horký dech, pak nesmělý a letmý polibek. V břiše se mu zatřepetali malí motýlci.
Špička Severusova jazyka mu začala prozkoumávat krk, ucho i ušní lalůček a zanechávala vlhkou stopu na jeho kůži. Nechal se zcela poddat tomu nádhernému pocitu. Cítil jemné kousání, jak Severus mezi zuby opatrně svíral jeho kůži a pak pokousané místo pokryl polibky. Severus si druhou ruku vymanil z jeho dlaně, jemně ho chytil za bradu a pomalu si jeho obličej natočil k sobě a přinutil ho, aby se otočil k němu celým tělem. Bolestivý úšklebek proťal hezký Siriusův obličej. Zasykl a pevně zavřel víčka.
,,Šššš…" konejšil ho Severus.
Leželi proti sobě. Měsíc jim svítil přímo do obličeje a prozradil jejich tajné touhy, které se ani jednomu nedařilo skrýt. Nebylo pochyb. Hleděli si zblízka do očí, dlaně měli navzájem schoulené v sobě. Severus se nemohl vynadívat na nádherný Siriusův obličej, který ho v jeho snech pronásledoval téměř každou noc.
,,Siriusi, miluji tě… z celého svého srdce," sotva slyšitelně zašeptal. Jeho rty se nezkušeně dotkly Siriusových, sladkých od medu.
Sirius se šťastně usmál.
V jeho horkém dechu Severus ucítil vůni mandlí.
,,Anděl, co mě zachránil v Zapovězeném lese," vyjeveně pochopil. ,,Proč jsi mi to neřekl?"
,,Copak bys mi ještě před chvíli věřil?"
,,Tehdy jsem se bál, co zase na mne chystáte."
,,Byl jsem tam sám. Sledoval jsem tě a hlídal, aby se ti nic nestalo. Byl jsem rozhodnutý říct ti, že mi nejsi lhostejný, ale ty jsi přede mnou utíkal."
,,Myslel jsem, že mě pronásledujete."
,,Ty můj bezbranný, vystrašený, křehký Severusi."
Sirius chytil do dlaní jeho obličej, na vteřinu se mu zahleděl do očí a pak se vášnivě a divoce přisál na jeho chvějící se rty. Severuse na kratičký moment překvapila jeho divokost, ale celou duší se oddal tomuto jejich prvnímu polibku. Projela ním mohutná vlna rozkoše.
Když se Siriusovy rty konečně odlepily od jeho, rychle shodil ze sebe nepohodlnou košili a pomohl Siriusovi zbavit se oblečení taky. Lehl si na něj, rukama se podepíral, aby se nedotýkal jeho hrudi. Rána vypadala hrozivě, trápilo ho, že ji způsobil.
Severus přejížděl rty Siriusovi po krku a po širokém hrudníku bez jediného chloupku, pečlivě se vyhýbaje okrajům rány. Dlouhé vlasy mu padaly na Siriusovu holou kůži. Sirius ho hladil po zádech a po bedrech. Ruce sklouzly níž a pohladily pevný Severusův zadek. Stiskly ho v dlaních a Severus prudce vydechl.
Vrátil jazyk zpátky na Siriusovo svalnaté břicho a lízal cestičku od pupíku níž, zarostlou jemnými, černými chloupky. Obdivoval to přenádherné tělo. Sirius se mu prohraboval ve vlasech a tiše sténal.
Severusův jazyk se blížil k penisu. Dotýkal se rty nejdřív celého okolí, bořil nos do jemných chloupků, opatrně tiskl kůži mezi zuby, jen tak, aby to Siriuse nebolelo a aby ho vydráždil na maximum. Sirius mu v prstech svíral prameny vlasů a zrychleně dýchal.
Severus si klekl na paty mezi Siriusovy nohy a přiblížil obličej k Siriusově mohutnému penisu, obdivně a zároveň toužebně se na něj podíval, pak vystrčil jazyk a nezkušeně ho ochutnal. Siriusovo tělo se zachvělo a zatahal ho za vlasy. Tiše vzdechl.
Severus jazykem začal přejíždět po celé délce penisu a největší péči věnoval žaludu. S blaženým pocitem poslouchal, jak Sirius hlasitě vzdychá a pod rukama cítil, jak se mu slastí chvěje celé tělo. Vzal penis do pusy a začal se mu všemi způsoby věnovat. Olizoval jazykem jemnou kůži žaludu, zajížděl do otvoru na jeho špičce, hluboko ho zasouval a pak povytáhl, jemně stiskl mezi zuby, sál ho ze všech sil a dlaní mu zajížděl mezi nohy a hladil jeho šourek.
Sirius už zcela nahlas sténal a kroutil se. Pevně ho držel za vlasy, až to bolelo a vedl mu hlavu tak, jak mu to dělalo dobře. Severus jednou rukou pevně sevřel Siriusův penis a přejížděl po něm nahoru a dolů a druhou rukou si sáhl do svého rozkroku a dělal totéž.
Cítil, že Sirius už se blíží k vrcholu a nic jiného si nepřál, než aby Sirius na tento okamžik nikdy nezapomněl. Toužebně mrskal jazykem po žaludu, vsunul penis hluboko do úst, špičku cítil až v krku a opět ho pomalu vytahoval, až mu zůstal v puse jen žalud, jemně ho dráždil zuby, až Sirius zasykl a pak ho s rozkoší cucal a sál celou špičku.
Sirius vzdychal už skutečně hlasitě, jednu ruku měl pořád zapletenou do Severusových vlasů a hlavu mu prudce přirážel do klína a druhou rukou křečovitě svíral kovový rám postele, až mu bělaly nehty.
Jeho tělo se najednou prohnulo v zádech, zatřáslo se v křeči a ruce prudce odtáhly Severusovu hlavu z jeho klína. Z úst se mu vydral hlasitý výkřik Severusova jména a z jeho penisu vystříkl prudký bílý gejzír a obloukem dopadal na jeho břicho. Tělo se mu nezvladatelně třáslo a z plic se mu dral hluboký sten.
,,Pojď sem ke mně, Severusi," promluvil, když popadl dech a přitáhl si Severuse nahoru k sobě. Utřel si břicho do plachty a shodil ji vedle postele. Vzal Severusův obličej do svých dlaní, dlouze se mu zadíval do očí, přejel mu bříškem palce po spodním rtu a pak ho jemně a láskyplně políbil na rty.
Severus zavřel oči, vše rušivé kolem přestal vnímat a celou myslí se úplně oddal tomu smyslnému polibku. Ještě dlouho potom, co se Siriusovy rty oddělily od těch jeho, tiše ležel, zhluboka nasával Siriusovu vůni a jazykem si olízl rty, stíraje z nich sladké stopy těch Siriusových.
,,Ještě nikdy jsem nebyl šťastnější," prolomil posvátné ticho Sirius, přitiskl si ho blíž a políbil na čelo. Rukou mu odhrnul pramen vlasů, který mu neposlušně padal do tváře a zastrčil za ucho. Měsíc se zatím přesunul do dalšího okna a svým světlem zaléval ležící těla z jiného úhlu.
,,Severusi, přál bych si, abys taky prožil to, co já teď," zkusil vyslovit nahlas svoji touhu Sirius a kousl se do rtu. "Dovol mi to, prosím."
Z jeho modrých očí vyzařovala touha a prosba o dovolení toho, po čem celá ta léta snil celou svojí duší. Netroufal si ale dotknout se toho těla, po kterém prahl, po kterém sténal touhou, než usínal. Bál se, že mu to Severus kvůli Lily nedovolí. Ale chtěl, strašně moc chtěl hladit a laskat a objímat a líbat to krásné, štíhlé tělo, přál si, aby se mu chvělo pod prsty, aby patřilo jen a jen jemu, chtěl vidět v jeho očích vlny rozkoše, toužil přivést Severuse až k vrcholu a dívat se mu přitom do obličeje a prožívat to zároveň s ním.
,,Lily se to nedozví, slibuji," zašeptal téměř neslyšně.
Severus se vymanil z jeho náruče, nadzvedl se na loktech a upřeně se zahleděl na Siriuse.
,,S Lily se známe už od dětství. Je to moje jediná kamarádka, nikoho jiného nemám. Mám ji opravdu velice rád a moc mi na ní záleží…" Severus vybíral slova pečlivě a kladl důraz na každé slovo, které vyslovil. Sirius při jeho slovech smutně odvrátil zrak a našpulil rty.
Severus se naklonil k jeho uchu a zašeptal.
,,Můj problém je ale v tom, že … jaksi … mne holky nezajímají. Nikdy nebyl objektem mé touhy nikdo jiný… než ty."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.